| Nato: | 01-10-2003 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO0416184 |
| Microchip: | - |
| Madre: | OARA |
| Padre: | Clei Vlčí stezka |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,28% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.38 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TARA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OARA | 1 | 3 | 3 | 1 (33.33%) | - | 100% | - | - | - |
| Juna Hlas divočiny CS | 5 | 6.8 | 34 | 6 (17.65%) | 16.67% | 50% | 16.67% | 16.67% | - |
| Farna Jimili CS | 10 | 7.7 | 77 | 14 (18.18%) | 28.57% | - | 28.57% | 14.29% | 28.57% |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Bruna z Banišťa CS | 8 | 5.38 | 43 | 1 (2.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TARA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OARA | 3 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Juna Hlas divočiny CS | 34 | 41.18% | 58.82% | - | 5% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Farna Jimili CS | 77 | 53.25% | 46.75% | 21.95% | 13.89% | 68.1 cm | 62.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bruna z Banišťa CS | 43 | 48.84% | 51.16% | 33.33% | 40.91% | 67.7 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Gar z Rosíkova CS | 0,93508% | 15.625 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Alda od Pavlišina CS | 0,97223% | 12.5 | 25,33% | 35 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,48611% | 9.375 | 25,33% | 17 |
| 6 | ♂ 6,6 - ♀ 4,6,6,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,40283% | 13.28125 | 3,4% | 37 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,20623% | 6.25 | 6,33% | 31 |
| 26 | ♂ 5,5,5,6,6,6,6,6,6,6,7 - ♀ 5,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 4,69971% | 38.28125 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,32187% | 10.9375 | 9,86% | 43 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,32487% | 10.9375 | 11,03% | 61 |
| 6 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6,6,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,59338% | 12.5 | 1,36% | 30 |
| 8 | ♂ 5,5,7,7,7 - ♀ 7,7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,25594% | 10.9375 | 4,86% | 21 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,31714% | 9.375 | 8,35% | 38 |
| 9 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,7,7,7,7 | Ara z Pohraniční stráže | 0,25392% | 11.71875 | 4,31% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Kazan (F1) z Pohraniční stráže | 0,14648% | 5.46875 | 0% | 20 |
| 9 | ♂ 7,7,7,7,7 - ♀ 5,7,7,7 | Brest z Pohraniční stráže | 0,15249% | 9.375 | 4,13% | 3 |
| COI TOTALE: | 10,06828% |