| Nato: | 18-07-2014 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO14144790 |
| Microchip: | 380260002352564 |
| Madre: | QUMAYA PASSO DEL LUPO |
| Padre: | ARES |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | -9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 17,21% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.53 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ARES- -COI: 20.57% |
![]() GIASONE OLIM PALUSHD A ED 0COI: 21.19% |
![]() Gorbi Zlatá PalzHD C ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() ASHANTIHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() YUMA- -COI: 24.71% |
![]() KUC- ED 0COI: 23.89% |
![]() FUOCO- -COI: 21.19% |
OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
|
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() KAYHD B ED 0COI: 27.00% |
RENDYHD B -COI: 19.78% |
|||
AIKAHD A -COI: 21.88% |
||||
![]() LEXA- -COI: 21.38% |
![]() DUNCANHD A -COI: 21.78% |
TABORHD A -COI: 20.03% |
||
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() QUMAYA PASSO DEL LUPO- -COI: 12.84% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GLADIAHD B -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() SANIKA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 0.00% |
![]() LION PASSO DEL LUPOHD A -COI: 22.80% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() ALASKA- -COI: 0.00% |
- |
- |
||
- |
||||
- |
- |
|||
- |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DANIZA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| QUMAYA PASSO DEL LUPO | 3 | 10.33 | 31 | - | - | - | - | - | - |
| SANIKA PASSO DEL LUPO | 6 | 8.17 | 49 | 8 (16.33%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| ALASKA | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DANIZA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| QUMAYA PASSO DEL LUPO | 31 | 51.61% | 48.39% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SANIKA PASSO DEL LUPO | 49 | 42.86% | 57.14% | 4.76% | - | 73 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| ALASKA | 6 | 50% | 50% | 33.33% | - | 71 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 4,4 | Dyk Věrný | 0,87266% | 15.625 | 18,64% | 48 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | CUTT | 0,21152% | 7.8125 | 19,76% | 144 |
| 5 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 4 | Kama Hlas divočiny CS | 0,57303% | 10.15625 | 21,63% | 32 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,5 | Adon Irpruš | 0,22846% | 9.375 | 21,06% | 43 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,5 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,22162% | 7.8125 | 16,83% | 38 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | Charon Šedá eminence | 0,11141% | 6.25 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,05468% | 3.90625 | 15,75% | 14 |
| COI TOTALE: | 2,27337% |