| Nato: | 19-04-2002 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Jessika z Litavské kotliny |
| Padre: | Grey Wolf z Molu Es |
| Allevatore: | z Litavské kotliny |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,05% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.94 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merlin z Litavské kotliny | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jessika z Litavské kotliny | 5 | 4.2 | 21 | 7 (33.33%) | 42.86% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 14.29% |
| Ira z Litavské kotliny CS | 3 | 7.67 | 23 | 6 (26.09%) | 50% | - | 16.67% | 16.67% | 16.67% |
| Abra z Molu CS | 4 | 3.5 | 14 | 4 (28.57%) | 25% | - | 50% | - | 25% |
| Asta z Tondova CS | 3 | 7.67 | 23 | 10 (43.48%) | 70% | - | 30% | - | - |
| Brita z Pražského podhradí CS | 1 | 10 | 10 | 1 (10%) | - | - | 100% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merlin z Litavské kotliny | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jessika z Litavské kotliny | 21 | 61.9% | 38.1% | 46.15% | 37.5% | 68.8 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 23 | 34.78% | 65.22% | 50% | 46.67% | 68.3 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Abra z Molu CS | 14 | 28.57% | 71.43% | 50% | 50% | 62 cm | 49.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta z Tondova CS | 23 | 43.48% | 56.52% | 60% | 46.15% | 69.2 cm | 53.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brita z Pražského podhradí CS | 10 | 30% | 70% | 33.33% | 28.57% | 71 cm | 31.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Ariel Lobos CS | 1,68905% | 18.75 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,93508% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Asta z Tondova CS | 0,84876% | 12.5 | 9,99% | 23 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,48611% | 9.375 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,43165% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Barry z Doušova dvora CS | 0,41246% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Bak z Doušova dvora CS | 0,10312% | 7.8125 | 6,33% | 31 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | Kazan (F1) z Pohraniční stráže | 0,09766% | 7.8125 | 0% | 20 |
| 9 | ♂ 6,6,6,6,6 - ♀ 5,5,6,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,79117% | 16.40625 | 1,36% | 30 |
| 26 | ♂ 6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,28174% | 31.25 | 25% | 246 |
| 8 | ♂ 6,6,6,6,6 - ♀ 5,6,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,31714% | 13.28125 | 8,35% | 38 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,20475% | 7.8125 | 4,86% | 21 |
| COI TOTALE: | 7,5987% |