| Nato: | 06-10-2003 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Elza Křivoklátský Atos |
| Padre: | Zarco de New Flame |
| Allevatore: | du Clos des Deux Sapins |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 26.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,97% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.14 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Urio du Clos des Deux Sapins | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Zarco de New Flame | 2 | 8.5 | 17 | 4 (23.53%) | - | 50% | 25% | - | - |
| Xolen de New Flame | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Fin z Molu CS | 3 | 4.67 | 14 | 6 (42.86%) | - | - | - | - | - |
| Colt Zepeř CS | 14 | 5.79 | 81 | 21 (25.93%) | 14.29% | 4.76% | 23.81% | 9.52% | 47.62% |
| Ariel Lobos CS | 7 | 6 | 42 | 10 (23.81%) | 70% | - | 20% | 10% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Urio du Clos des Deux Sapins | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Zarco de New Flame | 17 | 29.41% | 70.59% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Xolen de New Flame | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Fin z Molu CS | 14 | 64.29% | 35.71% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Colt Zepeř CS | 81 | 58.02% | 41.98% | 21.28% | 17.65% | 69.5 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ariel Lobos CS | 42 | 47.62% | 52.38% | 30% | 45.45% | 70 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 3 | Abe z Molu CS | 2,55274% | 21.875 | 10,83% | 98 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 3 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,43165% | 14.0625 | 12,16% | 19 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ariel Lobos CS | 0,42226% | 9.375 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Exa Vopa CS | 0,42886% | 9.375 | 12,32% | 24 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 10.9375 | 6,33% | 62 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4 | Asta z Tondova CS | 0,21219% | 12.5 | 9,99% | 23 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 4,5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,25779% | 11.71875 | 6,33% | 31 |
| 12 | ♂ 5,6,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 1,28565% | 19.53125 | 1,36% | 30 |
| 10 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,52857% | 15.625 | 8,35% | 38 |
| 21 | ♂ 6,6,6,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,79346% | 25 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6 | Acarka Bropa CS | 0,25514% | 8.59375 | 4,97% | 22 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Atos z Belešova CS | 0,16243% | 7.03125 | 11,03% | 68 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5 | Arco z Doušova dvora CS | 0,10312% | 7.8125 | 6,33% | 37 |
| 4 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6 | Kazan (F1) z Pohraniční stráže | 0,09766% | 6.25 | 0% | 20 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,10796% | 7.03125 | 10,65% | 33 |
| COI TOTALE: | 8,07947% |