| Nato: | 22-09-2009 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Emba von der Wolfsranch |
| Padre: | Amore Mio Srdcerváč |
| Allevatore: | Lupus Ibericus |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,55% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.22 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zacarias Lupus Ibericus | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Amore Mio Srdcerváč | 18 | 6.61 | 119 | 53 (44.54%) | 64.15% | 7.55% | 1.89% | 1.89% | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 4 | 5.25 | 21 | 3 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Alf od Pavlišina CS | 3 | 6 | 18 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zacarias Lupus Ibericus | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Amore Mio Srdcerváč | 119 | 60.5% | 39.5% | 6.94% | 21.28% | 66.8 cm | 62.3 cm | 109.7 | 53.9 | 0.6 | 110 | 55.2 | 0.6 |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 21 | 52.38% | 47.62% | 9.09% | 20% | 66 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alf od Pavlišina CS | 18 | 50% | 50% | 11.11% | 33.33% | 65 cm | 61.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Grey Wolf z Molu Es | 1,727% | 18.75 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 1,78879% | 18.75 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Amálka od Buližníku CS | 0,87611% | 15.625 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 7.8125 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7 | Káj z Rosíkova CS | 0,19319% | 6.25 | 31,93% | 42 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 7,7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,18432% | 6.25 | 26,03% | 31 |
| COI TOTALE: | 5,2126% |