| Nato: | 21-10-2014 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO158462 |
| Microchip: | 380260080331078 |
| Madre: | ARIMMINUM BLAZE OF GLORY |
| Padre: | BENJAMIN NIVISREGEM |
| Allevatore: | ARIMMINUM |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,51% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.15 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() BENJAMIN NIVISREGEMHD B ED 0COI: 20.41% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() WAKIZAHD B ED 0COI: 24.99% |
![]() ANOUKTRISTANHD B ED 0COI: 20.28% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() HDAANKAHD A ED 0COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
CAMA- -COI: 18.51% |
||||
![]() ARIMMINUM LAKSHMIHD A ED 1COI: 21.57% |
![]() GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM ZOEHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() ARIMMINUM BLAZE OF GLORYHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
![]() Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Alf od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
Adria Salex CS- -COI: 1.78% |
||||
![]() Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
Káj z Rosíkova CS- -COI: 31.93% |
|||
Gyra z Pohraniční stráže- -COI: 26.03% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
![]() Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Synek z Rosíkova CSHD A -COI: 24.73% |
||
Baby Tribeč CS- -COI: 25.80% |
||||
![]() Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIMMINUM SOLEIL | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM BLAZE OF GLORY | 6 | 3.83 | 23 | 11 (47.83%) | 90.91% | 9.09% | - | - | - |
| ARIMMINUM ANDROMEDA | 7 | 5.71 | 40 | 25 (62.5%) | 84% | 16% | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | 40% | - | 40% | - | 20% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIMMINUM SOLEIL | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM BLAZE OF GLORY | 23 | 52.17% | 47.83% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM ANDROMEDA | 40 | 35% | 65% | - | 7.69% | - | 62.5 cm | - | - | - | 108.8 | 56 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 11 | 36.36% | 63.64% | 25% | 57.14% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 3 | Grey Wolf z Molu Es | 1,29525% | 17.1875 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 3 | Ambra Vlčí naděje | 1,3416% | 17.1875 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,31797% | 7.03125 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,21271% | 6.25 | 10,28% | 29 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,05361% | 4.6875 | 12,32% | 32 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Káj z Rosíkova CS | 0,0644% | 4.6875 | 31,93% | 42 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 5.46875 | 26,03% | 31 |
| COI TOTALE: | 3,40841% |