| Nato: | 11-11-2010 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Uny Tossa z Molu Es |
| Padre: | Brest z Deštné hory |
| Allevatore: | Kuklik |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,62% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.31 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carmín Kuklík | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Brest z Deštné hory | 2 | 6.5 | 13 | 6 (46.15%) | 50% | 33.33% | 16.67% | - | - |
| Good Boy z Molu Es | 5 | 6 | 30 | 10 (33.33%) | 60% | - | 10% | 30% | - |
| Agar Reolup | 7 | 5.57 | 39 | 12 (30.77%) | 41.67% | 25% | 16.67% | 8.33% | 8.33% |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carmín Kuklík | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Brest z Deštné hory | 13 | 30.77% | 69.23% | - | 33.33% | - | 64.7 cm | - | - | - | 105 | 51.6 | - |
| Good Boy z Molu Es | 30 | 53.33% | 46.67% | 31.25% | 42.86% | 67 cm | 61.2 cm | 109.8 | 54.4 | - | 110.8 | 52.6 | - |
| Agar Reolup | 39 | 41.03% | 58.97% | 31.25% | 17.39% | 68.6 cm | 62.8 cm | - | - | - | 106 | 57 | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | ♂ 4,5 - ♀ 6,6,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 1,05196% | 14.0625 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,20361% | 6.25 | 4,64% | 60 |
| 6 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 9.375 | 6,33% | 62 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Aba Vopa CS | 0,16265% | 7.03125 | 12,4% | 15 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,21582% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7,7 | Brita od Pavlišina CS | 0,30382% | 7.03125 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Dan Balmar CS | 0,05632% | 3.90625 | 16,94% | 54 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Exa Vopa CS | 0,10721% | 4.6875 | 12,32% | 24 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 4.6875 | 8,95% | 42 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 7,7,7 | Alda od Pavlišina CS | 0,18229% | 5.46875 | 25,33% | 35 |
| COI TOTALE: | 2,59549% |