| Born: | 16-06-2007 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Brenda z Věrné smečky |
| Father: | Max z Litavské kotliny |
| Breeder: | Silver Power |
| Owner: | - |
| Nation: | PL |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,46% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 74.19 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.67 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Dog shows | Date | Class | Judgment | Pos. | Titles | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medzinárodna výstava psov - Bratislava Giudice: Tibor Havelka (SK) |
16-08-2008 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ |
||
| Medzinárodna výstava psov - Bratislava Giudice: Gabriela Ridar?ikova (SK) |
17-08-2008 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ |
||
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mallory Silver power | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Brenda z Věrné smečky | 1 | 10 | 10 | 3 (30%) | 100% | - | - | - | - |
| Dia Dakmat | 5 | 5.4 | 27 | 13 (48.15%) | 76.92% | - | 7.69% | 15.38% | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 3 | 6.33 | 19 | 14 (73.68%) | 42.86% | 35.71% | 7.14% | 7.14% | 7.14% |
| Bena od Kubinca | 4 | 6.75 | 27 | 3 (11.11%) | 33.33% | - | 66.67% | - | - |
| Clea od Štefánika | 3 | 4.33 | 13 | - | - | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mallory Silver power | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Brenda z Věrné smečky | 10 | 30% | 70% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dia Dakmat | 27 | 44.44% | 55.56% | 16.67% | 33.33% | 72 cm | 64.2 cm | - | - | - | 112.9 | 53.2 | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 19 | 26.32% | 73.68% | 20% | 71.43% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bena od Kubinca | 27 | 44.44% | 55.56% | - | 20% | - | 63.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Clea od Štefánika | 13 | 53.85% | 46.15% | - | 16.67% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Amálka od Buližníku CS | 3,50444% | 25 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Bety Zepeř CS | 0,86821% | 12.5 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,90454% | 12.5 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Ariel Lobos CS | 0,42226% | 12.5 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Asta z Tondova CS | 0,21219% | 9.375 | 9,99% | 23 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,21582% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Brita od Pavlišina CS | 0,24306% | 9.375 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Cita z Doušova dvora CS | 0,09766% | 4.6875 | 0% | 22 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Bary z Rosíkova CS | 0,10395% | 4.6875 | 6,46% | 55 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ara Vopa CS | 0,10844% | 4.6875 | 12,4% | 19 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 9.375 | 6,33% | 62 |
| COI TOTAL: | 7,01746% |