| Born: | 19-04-2002 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Jessika z Litavské kotliny |
| Father: | Grey Wolf z Molu Es |
| Breeder: | z Litavské kotliny |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,05% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.94 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | A68 C4 E1 K1 Og P1 |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|---|---|---|---|---|
| Max z Litavské kotliny x Brenda z Věrné smečky 2007-06-16 | |||||
| Morton Silver power ♂ | - | - | - | - | |
| Magri Silver power ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Maja Silver power ♁ | - | - | - | - | |
| Mallory Silver power ♁ | - | - | - | - | |
| Medea Silver power ♁ | - | - | - | - | |
| Medi Silver power ♁ | - | - | - | - | |
| Mentall Silver power ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Mila Silver power ♁ | HD A | - | - | - | |
| Minor Silver power ♂ | - | - | - | - | |
| Modena Silver power ♁ | - | - | - | - | |
| Max z Litavské kotliny x Irris Kollárov dvor 2007-11-24 | |||||
| Elestren Braterstwo wilczaków ♁ | - | - | - | - | |
| Enfys Braterstwo wilczaków ♁ | - | - | - | - | |
| Ervin Braterstwo wilczaków ♂ | - | - | - | - | |
| Evan Braterstwo wilczaków ♂ | - | - | - | - | |
| Max z Litavské kotliny x Andariel Wolf z Peronówki 2008-10-24 | |||||
| Ardal Conall Braterstwo wilczaków ♂ | - | - | - | - | |
| Andariel Conall Braterstwo wilczaków ♁ | - | - | n/n | - | |
| Ahen Lupo Braterstwo wilczaków ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Max z Litavské kotliny x Andariel Wolf z Peronówki 2010-11-21 | |||||
| Bragi Braterstwo wilczaków ♂ | - | - | - | - | |
| Baldur Braterstwo wilczaków ♂ | - | - | - | - | |
| Dog shows | Date | Class | Judgment | Pos. | Titles | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XXII Mi?dzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Opole Giudice: Ewa Buk?ad (PL) |
26-04-2003 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ |
||
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Max z Litavské kotliny | 4 | 4.75 | 19 | 4 (21.05%) | 100% | - | - | - | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 13 | 6.23 | 81 | 39 (48.15%) | 79.49% | 17.95% | - | - | 2.56% |
| Agar Reolup | 7 | 5.57 | 39 | 12 (30.77%) | 41.67% | 25% | 16.67% | 8.33% | 8.33% |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Max z Litavské kotliny | 19 | 47.37% | 52.63% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 81 | 44.44% | 55.56% | 22.22% | 20% | 69.1 cm | 63.1 cm | - | - | - | 107.8 | 53.1 | - |
| Agar Reolup | 39 | 41.03% | 58.97% | 31.25% | 17.39% | 68.6 cm | 62.8 cm | - | - | - | 106 | 57 | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Ariel Lobos CS | 1,68905% | 18.75 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,93508% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Asta z Tondova CS | 0,84876% | 12.5 | 9,99% | 23 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,48611% | 9.375 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,43165% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Barry z Doušova dvora CS | 0,41246% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Bak z Doušova dvora CS | 0,10312% | 7.8125 | 6,33% | 31 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | Kazan (F1) z Pohraniční stráže | 0,09766% | 7.8125 | 0% | 20 |
| 9 | ♂ 6,6,6,6,6 - ♀ 5,5,6,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,79117% | 16.40625 | 1,36% | 30 |
| 26 | ♂ 6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,28174% | 31.25 | 25% | 246 |
| 8 | ♂ 6,6,6,6,6 - ♀ 5,6,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,31714% | 13.28125 | 8,35% | 38 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,20475% | 7.8125 | 4,86% | 21 |
| COI TOTAL: | 7,5987% |