| Datum narození: | 17-09-2012 |
| Pohlaví: | Fena |
| Registr: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Jadiel z Peronówki |
| Otec: | Cassanova Srdcerváč |
| Chovatel: | z Lasów Preczowskich |
| Majitel: | - |
| Původ: | PL |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,37% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.65 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Loca z Lasów Preczowskich | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jadiel z Peronówki | 5 | 4.2 | 21 | 4 (19.05%) | 75% | - | - | - | - |
| Jolly z Molu Es | 7 | 7.43 | 52 | 36 (69.23%) | 91.67% | 8.33% | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 2 | 4.5 | 9 | 7 (77.78%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 71.43% | - | 14.29% | 14.29% | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Loca z Lasów Preczowskich | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jadiel z Peronówki | 21 | 42.86% | 57.14% | 11.11% | 16.67% | 67 cm | 63 cm | 112.6 | 54.8 | - | 112.3 | 54.4 | - |
| Jolly z Molu Es | 52 | 42.31% | 57.69% | 54.55% | 20% | 67.3 cm | 62.2 cm | 108.1 | 54 | - | 104.1 | 54.5 | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 9 | 44.44% | 55.56% | 25% | 80% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 17 | 52.94% | 47.06% | 55.56% | 37.5% | 68 cm | 41.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Amálka od Buližníku CS | 0,87611% | 15.625 | 16,21% | 29 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 4,5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,89031% | 13.28125 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 7.8125 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,25981% | 7.8125 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 4 | Eda Slňava | 0,12514% | 7.03125 | 29,63% | 15 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,21271% | 6.25 | 10,28% | 29 |
| 6 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1992% | 8.59375 | 36,18% | 91 |
| 6 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,05414% | 7.8125 | 11,03% | 11 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,12153% | 5.46875 | 25,33% | 17 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,10791% | 5.46875 | 12,16% | 19 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 6.25 | 20,17% | 130 |
| CELKOVÝ COI: | 3,40694% |