| Nato: | 17-11-2014 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | FORESTA INCANTATA GONNHIRRIM |
| Padre: | BATON PASSO DEL LUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | -9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,66% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 70.97 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.02 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() BATON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 12.84% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GLADIAHD B -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() SANIKA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 0.00% |
![]() LION PASSO DEL LUPOHD A -COI: 22.80% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() ALASKA- -COI: 0.00% |
- |
- |
||
- |
||||
- |
- |
|||
- |
||||
![]() FORESTA INCANTATA GONNHIRRIM- ED 0COI: 20.81% |
![]() GLOCK ARIAN PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA IMLANDRIS |
![]() TRISTANHD A ED 0COI: 17.11% |
![]() Bazilišek Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
![]() Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
||||
![]() Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Brita Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FINARFIN | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA GONNHIRRIM | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA IMLANDRIS SIOUXIE LE LOUP |
5 | 7.4 | 37 | 14 (37.84%) | 42.86% | 42.86% | 7.14% | - | 7.14% |
| Bernie z Uher | 4 | 4.25 | 17 | 12 (70.59%) | 66.67% | 8.33% | 25% | - | - |
| Alexis od Joan | 2 | 9.5 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 40% | 40% | - | - |
| Brita Zepeř CS | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | - | 20% | - | 80% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FINARFIN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA GONNHIRRIM | 6 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA IMLANDRIS SIOUXIE LE LOUP |
37 | 51.35% | 48.65% | 5.26% | - | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Bernie z Uher | 17 | 58.82% | 41.18% | - | 14.29% | - | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alexis od Joan | 19 | 63.16% | 36.84% | 25% | 42.86% | 69 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brita Zepeř CS | 11 | 63.64% | 36.36% | 28.57% | 50% | 68 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 1,74372% | 18.75 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | FENDY PASSO DEL LUPO | 1,67933% | 18.75 | 20,03% | 38 |
| 3 | ♂ 4,4 - ♀ 5 | Dyk Věrný | 0,43633% | 15.625 | 18,64% | 48 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6 | Adon Irpruš | 0,45693% | 10.9375 | 21,06% | 43 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,22162% | 9.375 | 16,83% | 38 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,7 | Charon Šedá eminence | 0,38992% | 10.15625 | 17,24% | 120 |
| 5 | ♂ 6,6 - ♀ 5,7,7 | Atos Heol CS | 0,21443% | 7.8125 | 12,32% | 38 |
| COI TOTALE: | 5,14227% |