| Nato: | 16-12-2014 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1522395 |
| Microchip: | 380260002418012 |
| Madre: | KEYRA |
| Padre: | C-SCAR |
| Allevatore: | LO SPIRITO DEL LUPO |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 26% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 74.19 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.04 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| QUERIS LO SPIRITO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| KEYRA | 4 | 7.5 | 30 | 18 (60%) | 50% | 16.67% | - | - | - |
| ARIMMINUM HARWEN | 4 | 7.25 | 29 | 9 (31.03%) | 44.44% | 33.33% | 22.22% | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | 40% | - | 40% | - | 20% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| QUERIS LO SPIRITO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| KEYRA | 30 | 66.67% | 33.33% | 10% | - | 69 cm | - | 111.3 | 54.1 | - | - | - | - |
| ARIMMINUM HARWEN | 29 | 48.28% | 51.72% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 11 | 36.36% | 63.64% | 25% | 57.14% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | MIKY PASSO DEL LUPO | 3,48744% | 25 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Ambra Vlčí naděje | 0,8944% | 15.625 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | CLOVER | 0,88824% | 12.5 | 18,51% | 91 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ali Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Cassandra ze Smaragových vodopádů | 0,42711% | 9.375 | 13,15% | 15 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,65708% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,5 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,43746% | 12.5 | 15,75% | 14 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,5 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,44323% | 12.5 | 16,83% | 38 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Charon Šedá eminence | 0,11141% | 6.25 | 17,24% | 120 |
| 8 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,6,6,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,26804% | 11.71875 | 12,32% | 32 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 5.46875 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 5.46875 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7 | Colt Zepeř CS | 0,05426% | 6.25 | 13,4% | 81 |
| COI TOTALE: | 8,22382% |