| Nato: | 21-12-2014 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1530334 |
| Microchip: | 380260042260677 |
| Madre: | ALASKA |
| Padre: | JAGO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,59% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.63 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() JAGO- -COI: 27.01% |
![]() ZEUS- -COI: 22.84% |
![]() OXERHD A -COI: 21.78% |
![]() TABORHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
GREY- -COI: 20.65% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() IELA PASSO DEL LUPOHD C ED 2COI: 22.15% |
![]() CIAKI PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() VANJA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() MAIA- -COI: 31.11% |
![]() ZARO PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() FIJI- -COI: 28.86% |
![]() PASCALHD A -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() OASIA- -COI: 17.79% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() ALASKA- -COI: 20.57% |
![]() GIASONE OLIM PALUSHD A ED 0COI: 21.19% |
![]() Gorbi Zlatá PalzHD C ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() ASHANTIHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() YUMA- -COI: 24.71% |
![]() KUC- ED 0COI: 23.89% |
![]() FUOCO- -COI: 21.19% |
OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
|
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() KAYHD B ED 0COI: 27.00% |
RENDYHD B -COI: 19.78% |
|||
AIKAHD A -COI: 21.88% |
||||
![]() LEXA- -COI: 21.38% |
![]() DUNCANHD A -COI: 21.78% |
TABORHD A -COI: 20.03% |
||
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TAJGA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALASKA | 2 | 5 | 10 | - | - | - | - | - | - |
| YUMA | 3 | 6.33 | 19 | 2 (10.53%) | - | 50% | - | - | 50% |
| LEXA | 1 | 7 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| ASTRID | 6 | 6.5 | 39 | 3 (7.69%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Bora Mrazivé ticho | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TAJGA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALASKA | 10 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| YUMA | 19 | 63.16% | 36.84% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LEXA | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ASTRID | 39 | 41.03% | 58.97% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bora Mrazivé ticho | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | TABOR | 0,41983% | 9.375 | 20,03% | 29 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | QUERIS | 0,83664% | 12.5 | 20% | 24 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 6 | CUTT | 0,31728% | 10.9375 | 19,76% | 144 |
| 4 | ♂ 4,5,6 - ♀ 7 | OASIA | 0,10831% | 11.71875 | 17,79% | 27 |
| 9 | ♂ 5,5,5,5,6,6,7 - ♀ 7,7 | Charon Šedá eminence | 0,44562% | 17.96875 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 7 | Carmen Vlčí stezka | 0,11323% | 7.03125 | 19,83% | 26 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Dyk Věrný | 0,10908% | 6.25 | 18,64% | 48 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 7,7 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,11081% | 7.8125 | 16,83% | 38 |
| COI TOTALE: | 2,4608% |