| Nato: | 24-04-2015 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1591829 |
| Microchip: | 380260042460625 |
| Madre: | GAME OVER FOR ALL ENEMY WOLF LUPIMAX |
| Padre: | ICE |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,3% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 74.19 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.73 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ICE- -COI: 19.74% |
![]() BEST- -COI: 18.47% |
![]() FORESTA INCANTATA DENETHORHD A -COI: 20.53% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
|||
Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() MAMBA- -COI: 43.80% |
![]() ATROX- -COI: 27.79% |
![]() SAREKHD A -COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() RAISSA- -COI: 19.64% |
ESUAL DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 28.03% |
|||
OLLY- -COI: 17.79% |
||||
![]() RAISSA- -COI: 19.64% |
![]() ESUAL DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 28.03% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
||
ASKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() OLLY- -COI: 17.79% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() GAME OVER FOR ALL ENEMY WOLF LUPIMAX- -COI: 24.88% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ALUDHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DEMETRA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GAME OVER FOR ALL ENEMY WOLF LUPIMAX | 1 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - |
| ALUD | 3 | 5.33 | 16 | 5 (31.25%) | 80% | 20% | - | - | - |
| ARIMMINUM USHAKIRAN | 2 | 6.5 | 13 | 7 (53.85%) | 100% | - | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DEMETRA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GAME OVER FOR ALL ENEMY WOLF LUPIMAX | 4 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALUD | 16 | 31.25% | 68.75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM USHAKIRAN | 13 | 69.23% | 30.77% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | ARIMMINUM USHAKIRAN | 3,41146% | 25 | 18,59% | 13 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 15.625 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 4,5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,7666% | 14.0625 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,22217% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 7.03125 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,6,7 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 7.03125 | 13,4% | 12 |
| COI TOTALE: | 5,06902% |