| Nato: | 10-10-2015 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO15189291 |
| Microchip: | 380260100186253 |
| Madre: | AMALKATATRA |
| Padre: | Bounty z Blatnických vinic |
| Allevatore: | FORESTA INCANTATA |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,02% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 79.03 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.26 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Bounty z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() UMAHD A -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() AMALKATATRAHD A ED 0COI: 22.90% |
![]() ARIMMINUM PRINZDRAKONHD A ED 0COI: 19.00% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ISTARKETTYPRYHD A -COI: 19.63% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA DYANIHD A ED 0COI: 20.53% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
![]() Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
||||
![]() Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Brita Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FORESTA INCANTATA PARSIFAL | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bounty z Blatnických vinic | 6 | 6 | 36 | 16 (44.44%) | 50% | 18.75% | - | - | - |
| Unkas z Molu Es | 4 | 6.5 | 26 | 8 (30.77%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| OLIVER PASSO DEL LUPO | 2 | 6 | 12 | 5 (41.67%) | 60% | 40% | - | - | - |
| CUTT | 25 | 5.76 | 144 | 44 (30.56%) | 50% | 43.18% | 4.55% | 2.27% | - |
| BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 4 | 4.25 | 17 | 5 (29.41%) | 20% | 60% | - | - | 20% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FORESTA INCANTATA PARSIFAL | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bounty z Blatnických vinic | 36 | 47.22% | 52.78% | 17.65% | 36.84% | 69.7 cm | 63.3 cm | 109.2 | 51.9 | - | 109.7 | 54.7 | - |
| Unkas z Molu Es | 26 | 50% | 50% | 23.08% | 38.46% | 68.3 cm | 63 cm | 108.1 | 54 | - | 113.6 | 54.3 | - |
| OLIVER PASSO DEL LUPO | 12 | 33.33% | 66.67% | 50% | 25% | 70.5 cm | 65.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| CUTT | 144 | 51.39% | 48.61% | 6.76% | 7.14% | 67.6 cm | 63.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 17 | 76.47% | 23.53% | 7.69% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ali Reolup | 0,88869% | 12.5 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,8944% | 12.5 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Charon Šedá eminence | 0,66844% | 10.9375 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,22686% | 9.375 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 9.375 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,6,6 | Atos Heol CS | 0,10721% | 7.8125 | 12,32% | 38 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Dina z Banišťa CS | 0,0526% | 6.25 | 8,72% | 27 |
| COI TOTALE: | 3,28138% |