| Nato: | 01-11-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO189328 |
| Microchip: | 380260100583093 |
| Madre: | MEGGY |
| Padre: | AKIM |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.08 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() AKIM- -COI: 22.75% |
![]() AXEL- -COI: 20.11% |
![]() TAIGHER PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() UMAHD A -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() ARIMMINUM HONEYRAYAHD B ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() AKIRA- -COI: 19.24% |
![]() Perkun z PeronowkiHD B ED 0COI: 17.77% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ZOE DELLA VITTORIA ALATAHD C ED 0COI: 22.27% |
![]() DREDOHD B ED 0COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() TERRYHD A ED 0COI: 28.25% |
SPOKHD B ED 0COI: 17.84% |
|||
REBECCAHD A ED 0COI: 18.52% |
||||
![]() MEGGY- -COI: 20.43% |
![]() GOKU- -COI: 22.33% |
![]() Beatus Vom Haus MilesevacHD A ED 0COI: 21.55% |
![]() Crying Wolf Dalibor- -COI: 20.62% |
Quenno od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
Crying Wolf DemonHD A -COI: 24.52% |
||||
![]() Crying Wolf MimosaHD A ED 0COI: 21.85% |
Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
|||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() ELETTRA MIRADA LOCAHD A ED 0COI: 23.25% |
![]() ARIMMINUM WAKANHD A ED 0COI: 20.70% |
QUAN PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.01% |
||
ARIMMINUM ODETTEHD A ED 0COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM FARYEMINENCEHD B ED 0COI: 18.15% |
ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
|||
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() LUPA- -COI: 22.51% |
![]() ARTU'HD A ED 0COI: 22.10% |
![]() STITCH- -COI: 19.03% |
DARKO PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.65% |
|
INKAHD B ED 0COI: 16.02% |
||||
![]() SARKA- -COI: 19.90% |
ARIMMINUM INAVARREHD B -COI: 19.63% |
|||
Akay Bariho dvůrHD B -COI: 16.13% |
||||
![]() JUNEAUHD A ED 0COI: 23.40% |
![]() DREDOHD B ED 0COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() RENYA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 18.74% |
EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
|||
UMAHD A -COI: 20.00% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FENA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MEGGY | 1 | 8 | 8 | 7 (87.5%) | - | 14.29% | - | - | - |
| LUPA | 2 | 6.5 | 13 | 2 (15.38%) | 50% | - | - | - | - |
| JUNEAU | 4 | 6.5 | 26 | 11 (42.31%) | 45.45% | 9.09% | - | - | - |
| RENYA PASSO DEL LUPO | 1 | 11 | 11 | 4 (36.36%) | 75% | 25% | - | - | - |
| UMA | 8 | 6.38 | 51 | 14 (27.45%) | 50% | 35.71% | 14.29% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FENA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MEGGY | 8 | 75% | 25% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LUPA | 13 | 53.85% | 46.15% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| JUNEAU | 26 | 53.85% | 46.15% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| RENYA PASSO DEL LUPO | 11 | 81.82% | 18.18% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| UMA | 51 | 66.67% | 33.33% | 2.94% | 5.88% | 70 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | DREDO | 0,84609% | 12.5 | 19,76% | 24 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | UMA | 0,44086% | 9.375 | 20% | 51 |
| 5 | ♂ 4 - ♀ 6,6,6,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,7826% | 11.71875 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 7 | Jolly z Molu Es | 0,10794% | 7.03125 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 7 | CUTT | 0,10576% | 7.03125 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,22206% | 9.375 | 18,51% | 17 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | OASIA | 0,21661% | 9.375 | 17,79% | 27 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7 | Ali Reolup | 0,33326% | 8.59375 | 17,11% | 60 |
| 8 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 6,6,6,6 | Charon Šedá eminence | 0,33422% | 14.0625 | 17,24% | 120 |
| COI TOTALE: | 3,60842% |