| Nato: | 28-10-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Crying Wolf Tamy |
| Padre: | Crying Wolf Chili |
| Allevatore: | Crying Wolf 1996 |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | HU |
| WOLF BLOOD: | 29.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 31,56% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 74.19 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.12 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Crying Wolf ChiliHD A ED 0COI: 27.63% |
![]() Crying Wolf Kardais- -COI: 37.38% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
![]() Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
Fallko Kollarov DvorHD B -COI: 37.11% |
|||
Crying Wolf BrizaHD B -COI: 25.79% |
||||
![]() Crying Wolf Phaedra- -COI: 35.16% |
![]() Crying Wolf JumaHD A -COI: 26.95% |
Crying Wolf Angelo- -COI: 20.49% |
||
MikalaHD A -COI: 38.24% |
||||
![]() Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Maxa z Krotkovského dvora CS- -COI: 29.71% |
||||
![]() Crying Wolf ErysHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Crying Wolf TamyHD A ED 0COI: 22.50% |
![]() ARIMMINUM TRISTAN- -COI: 21.48% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
![]() Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
Fallko Kollarov DvorHD B -COI: 37.11% |
|||
Crying Wolf BrizaHD B -COI: 25.79% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Crying Wolf AuroraHD A -COI: 19.71% |
![]() DARWIN- -COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() Crying Wolf ErysHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf 1996 Onyx x BRUTUS ALBADELLUPO 2019-10-19 | |||||
| Crying Wolf 1996 Prue ♁ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf 1996 Prissy ♁ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf 1996 President ♂ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf 1996 Polly ♁ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf 1996 Phelan ♂ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf 1996 Pepin ♂ | - | - | - | - | |
| Crying Wolf 1996 Pellegrin ♂ | - | - | n/n | n/n | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf 1996 Onyx | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Tamy | 4 | 5.75 | 23 | 23 (100%) | 8.7% | - | - | 4.35% | - |
| Crying Wolf Aurora | 6 | 5.5 | 33 | 22 (66.67%) | 9.09% | - | 4.55% | 4.55% | - |
| Crying Wolf Erys | 5 | 4.6 | 23 | 10 (43.48%) | 60% | - | - | - | - |
| Arys z Oravy | 6 | 5.33 | 32 | 22 (68.75%) | 63.64% | 22.73% | 9.09% | 4.55% | - |
| Grácia Dór | 2 | 3.5 | 7 | 3 (42.86%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf 1996 Onyx | 7 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Tamy | 23 | 56.52% | 43.48% | - | 20% | - | 63.5 cm | - | - | - | 111.8 | 55.1 | 0.7 |
| Crying Wolf Aurora | 33 | 63.64% | 36.36% | 4.76% | - | 69 cm | - | 110.1 | 54.3 | - | - | - | - |
| Crying Wolf Erys | 23 | 52.17% | 47.83% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Arys z Oravy | 32 | 56.25% | 43.75% | 50% | 50% | 57.7 cm | 60.6 cm | 105 | 54.6 | 27.2 | 114.7 | 54.1 | - |
| Grácia Dór | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 40% | - | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 3 | Crying Wolf Erys | 6,77954% | 37.5 | 24,05% | 23 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Blue de la Louve Blanche | 3,68212% | 25 | 32,56% | 68 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Moňa z Krotkovského dvora CS | 0,51962% | 12.5 | 35,49% | 29 |
| 9 | ♂ 5,5,6,7,7,7 - ♀ 6,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,38156% | 14.0625 | 31,05% | 95 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7,7 - ♀ 6,7,7 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,1251% | 10.15625 | 29,71% | 27 |
| COI TOTALE: | 11,48794% |