| Nato: | 27-12-2017 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1843898 |
| Microchip: | 380260002949665 |
| Madre: | Umbra II od Úhoště |
| Padre: | Golden Eye de la Louve Blanche |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | ZANQUOGHI NICOLA |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,66% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.22 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: | 3351093239 |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARAX | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| Golden Eye de la Louve Blanche | 3 | 8 | 24 | 9 (37.5%) | - | 11.11% | - | 11.11% | 11.11% |
| Crying Wolf Myrakle le Loup Blanc | 22 | 5.36 | 118 | 18 (15.25%) | 22.22% | - | 5.56% | - | - |
| Amore Mio Srdcerváč | 18 | 6.61 | 119 | 53 (44.54%) | 64.15% | 7.55% | 1.89% | 1.89% | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARAX | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Golden Eye de la Louve Blanche | 24 | 62.5% | 37.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Myrakle le Loup Blanc | 118 | 55.08% | 44.92% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Amore Mio Srdcerváč | 119 | 60.5% | 39.5% | 6.94% | 21.28% | 66.8 cm | 62.3 cm | 109.7 | 53.9 | 0.6 | 110 | 55.2 | 0.6 |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 6 - ♀ 3 | Ali Reolup | 0,44434% | 14.0625 | 17,11% | 60 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 4,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 4,7 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 9.375 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 4 | ♂ 5,5,5 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,6708% | 12.5 | 19,57% | 68 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,76313% | 12.5 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 4.6875 | 16,65% | 20 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 4.6875 | 16,59% | 89 |
| COI TOTALE: | 2,97565% |