| Nato: | 21-01-2017 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Idylle de la Louve Blanche |
| Padre: | Geronimo De La Seven Loup Cie |
| Allevatore: | Meddy Barthe |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,78% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.00 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nasko | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Geronimo De La Seven Loup Cie | 3 | 7 | 21 | - | - | - | - | - | - |
| Doàn des Plaines de l'Est | 3 | 5.67 | 17 | - | - | - | - | - | - |
| Geryon z Peronówki | 4 | 4.5 | 18 | 9 (50%) | 44.44% | 11.11% | 33.33% | 11.11% | - |
| Kondor z Krotkovského dvora | 1 | 7 | 7 | 5 (71.43%) | 80% | 20% | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nasko | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Geronimo De La Seven Loup Cie | 21 | 47.62% | 52.38% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Doàn des Plaines de l'Est | 17 | 47.06% | 52.94% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Geryon z Peronówki | 18 | 55.56% | 44.44% | - | 25% | - | 64 cm | - | - | - | 108 | 54 | - |
| Kondor z Krotkovského dvora | 7 | 28.57% | 71.43% | 50% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 6 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 5,5,6 - ♀ 7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 8.59375 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 5,7,7,7 | Alma z Kladenské záře CS | 0,39574% | 8.59375 | 16,85% | 26 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 5.46875 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Asta Břevnovská stopa CS | 0,05807% | 6.25 | 21,29% | 9 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Abel z Molu CS | 0,05318% | 6.25 | 10,83% | 17 |
| 5 | ♂ 6 - ♀ 5,7,7,7 | Bey Jimili CS | 0,10772% | 7.03125 | 12,42% | 35 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7,7 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,31274% | 7.03125 | 29,71% | 27 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 4.6875 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 4.6875 | 12,32% | 32 |
| COI TOTALE: | 1,66334% |