| Nato: | 04-01-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Corin Bohemia Luaro |
| Padre: | Akkon de Molay |
| Allevatore: | Bohemia Luaro |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,37% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.46 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Freedom Bohemia Luaro | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Corin Bohemia Luaro | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| Evita z Věrné smečky | 4 | 6 | 24 | 4 (16.67%) | 75% | 25% | - | - | - |
| Assay z Věrné smečky | 2 | 6 | 12 | 5 (41.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Dia Dakmat | 5 | 5.4 | 27 | 13 (48.15%) | 76.92% | - | 7.69% | 15.38% | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 3 | 6.33 | 19 | 14 (73.68%) | 42.86% | 35.71% | 7.14% | 7.14% | 7.14% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Freedom Bohemia Luaro | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Corin Bohemia Luaro | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Evita z Věrné smečky | 24 | 45.83% | 54.17% | 18.18% | 15.38% | 69.5 cm | 64 cm | 106.5 | 53.6 | - | 107.8 | 56.3 | - |
| Assay z Věrné smečky | 12 | 41.67% | 58.33% | 20% | 42.86% | 69 cm | 63 cm | 106.1 | 54.5 | - | 108.5 | 54.4 | - |
| Dia Dakmat | 27 | 44.44% | 55.56% | 16.67% | 33.33% | 72 cm | 64.2 cm | - | - | - | 112.9 | 53.2 | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 19 | 26.32% | 73.68% | 20% | 71.43% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Grey Wolf z Molu Es | 1,29525% | 15.625 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 7.8125 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,22686% | 7.8125 | 19,43% | 34 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Elbow zo Sennej | 0,11678% | 4.6875 | 20,49% | 21 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 7.03125 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Bety Zepeř CS | 0,16279% | 7.03125 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 7 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,0509% | 7.03125 | 4,64% | 60 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,19078% | 6.25 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,05318% | 4.6875 | 10,28% | 29 |
| COI TOTALE: | 2,48814% |