| Born: | 20-11-2019 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Honey Grey Střípek snů |
| Father: | Chaan Čono z Molu Es |
| Breeder: | Hi-Nyx |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,51% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.03 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() Chaan Čono z Molu EsHD B ED 0COI: 20.65% |
![]() Cézar Vlčí démonHD A -COI: 23.62% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
||||
![]() Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Atinka Sun z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
|
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Honey Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 20.02% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Cordy Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 20.50% |
![]() Czambor z Vlčího dubuHD A ED 0COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
|
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Bonnie z Kopáčkova dvoraHD A -COI: 23.09% |
![]() Fas Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 22.15% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
||
Aretha Hanka z VlasaticHD A -COI: 16.01% |
||||
![]() Dizzy Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Casper Hi-Nyx | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chaan Čono z Molu Es | 4 | 4.75 | 19 | 5 (26.32%) | 80% | - | 20% | - | - |
| Cézar Vlčí démon | 10 | 5.8 | 58 | 34 (58.62%) | 23.53% | 11.76% | - | - | - |
| Alex z Čakajovského dvora | 6 | 5.67 | 34 | 11 (32.35%) | 72.73% | 27.27% | - | - | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 8 | 4.5 | 36 | 13 (36.11%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Brix Zlatá žila | 4 | 6 | 24 | 1 (4.17%) | 100% | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Casper Hi-Nyx | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chaan Čono z Molu Es | 19 | 52.63% | 47.37% | 20% | 44.44% | 68.5 cm | 63.3 cm | 109.1 | 54.2 | - | 110.1 | 54.3 | - |
| Cézar Vlčí démon | 58 | 44.83% | 55.17% | 11.54% | 34.38% | 70 cm | 64.6 cm | 107.1 | 55.3 | - | 108.8 | 54.6 | 0.7 |
| Alex z Čakajovského dvora | 34 | 58.82% | 41.18% | 15% | 35.71% | 69.7 cm | 64.4 cm | 109.7 | 54.9 | - | 109.5 | 54.8 | 0.7 |
| Blek z Liehovarského dvora | 36 | 63.89% | 36.11% | 34.78% | 15.38% | 66.8 cm | 61 cm | 111.8 | 54.5 | - | 113.3 | 55.8 | - |
| Brix Zlatá žila | 24 | 37.5% | 62.5% | 11.11% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,85287% | 12.5 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Hero z Rofa | 0,91169% | 12.5 | 20,48% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,42359% | 9.375 | 23,88% | 102 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Cagi od Úhoště | 0,11162% | 4.6875 | 18,46% | 46 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 4.6875 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 7.8125 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,06495% | 3.90625 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Ada Kollárov dvor | 0,06262% | 3.90625 | 30,94% | 17 |
| COI TOTAL: | 2,75884% |