| Nato: | 23-03-2020 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO2051554 |
| Microchip: | 380260004346638 |
| Madre: | ADA |
| Padre: | DAMON |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | TARANTINO LUCA |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,62% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.20 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: | 3284178337 |
![]() DAMON- -COI: 26.65% |
![]() BLUE JAI- -COI: 19.71% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() IRIS PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() SOPHIE- -COI: 21.03% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
CONNIE GUBBIOHD A ED 0COI: 20.45% |
![]() ARIMMINUM BIGWAKANWOLFHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Galinka Zlatá PalzHD A ED 0COI: 29.18% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
||||
![]() ADA- -COI: 22.00% |
![]() CHAMPION- -COI: 20.61% |
![]() CALIMEROHD A ED 0COI: 20.61% |
![]() Rainman z Molu Es- -COI: 16.58% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Dara Dobromila z Vlčí chaloupky- -COI: 17.35% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() AYSHAHD A ED 0COI: 23.43% |
![]() QUOD- -COI: 23.89% |
FUOCO- -COI: 21.19% |
||
KAYHD B ED 0COI: 27.00% |
||||
![]() KARIMHD A ED 0COI: 22.88% |
ARON- -COI: 21.91% |
|||
BRINA- -COI: 19.77% |
||||
![]() USHA- -COI: 24.97% |
![]() DUNGIE DARKO LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 24.28% |
![]() ARESHD A ED 0COI: 21.85% |
AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|
ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
||||
![]() LEAH SILVER DELL'IRCO SORTIEREHD A ED 0COI: 19.89% |
Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
|||
MAYA L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 28.58% |
||||
![]() ASTRIDHD A ED 1COI: 23.23% |
![]() RINGO PASSO DEL LUPO- -COI: 24.20% |
CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
OARA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 20.83% |
||||
![]() ENGY PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.31% |
Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
|||
LIU PASSO DEL LUPOHD A ED 1COI: 25.36% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CESARE | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DAMON | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| BLUE JAI | 5 | 3.6 | 18 | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Echo | 20 | 4.2 | 84 | 34 (40.48%) | 73.53% | 17.65% | 5.88% | 2.94% | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 18 | 5.39 | 97 | 47 (48.45%) | 72.34% | 21.28% | 4.26% | 2.13% | - |
| Dixon Radov Dvor | 5 | 3.8 | 19 | 7 (36.84%) | 57.14% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CESARE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DAMON | 2 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BLUE JAI | 18 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Echo | 84 | 38.1% | 61.9% | - | 5.77% | - | 61.7 cm | - | - | - | 109.5 | 53.2 | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 97 | 48.45% | 51.55% | 23.4% | 30% | 68.8 cm | 63.6 cm | 107.4 | 54.7 | 0.6 | 110.1 | 55.5 | 0.7 |
| Dixon Radov Dvor | 19 | 47.37% | 52.63% | 33.33% | 50% | 66 cm | 62.8 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | AMOR PASSO DEL LUPO | 0,84718% | 15.625 | 23,88% | 49 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Crying Wolf Echo | 0,84744% | 15.625 | 24,05% | 84 |
| 5 | ♂ 4,4 - ♀ 6,6,7 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,87186% | 16.40625 | 23,85% | 184 |
| 5 | ♂ 4,4 - ♀ 6,6,7 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,83966% | 16.40625 | 20,03% | 38 |
| 7 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7,7,7,7 | CUTT | 0,42305% | 10.9375 | 19,76% | 144 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 7,7,7 | Dyk Věrný | 0,10908% | 8.59375 | 18,64% | 48 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Grey Wolf z Molu Es | 0,16191% | 5.46875 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 4.6875 | 19,57% | 68 |
| COI TOTALE: | 4,21198% |