| Nato: | 11-05-2021 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | History Šedý Poklad |
| Padre: | Jasan z Blatnických vinic |
| Allevatore: | Wolf Love story |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,14% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.17 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A62,5 M4 Oh Xv53,6 Xf108,8 |
| Contatti: |
![]() Jasan z Blatnických vinicHD A ED 0COI: 22.02% |
![]() Etzel di Monte Morello KuklíkHD A ED 0COI: 19.33% |
![]() AMAROK ARIMMINUM -Mazzoni-HD B ED 0COI: 20.07% |
![]() GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() Heda Oskar DorHD A ED 0COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() Wolfish Witch z Molu EsHD A -COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Glorie z Blatnických vinicHD A ED 0COI: 20.63% |
![]() Aschar ArQeVaHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Qeron z Molu EsHD A -COI: 18.74% |
Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
|
Go-Go z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() History Šedý PokladHD A ED 0COI: 22.56% |
![]() Biaggi Lucky of LukavaHD A ED 0COI: 21.82% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() Xanthina z Molu EsHD A -COI: 18.23% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
||
Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Cindy Grey Šedý pokladHD A ED 0COI: 21.34% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Daily Wolf Rhoderick SodarHD A ED 0COI: 21.01% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
||
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() Kaimi Eden severuHD A -COI: 17.43% |
Dragon Eden severuHD A -COI: 17.86% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Agape Wolf Love story | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| History Šedý Poklad | 2 | 3 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| Cindy Grey Šedý poklad | 5 | 6.4 | 32 | 18 (56.25%) | 61.11% | - | - | - | - |
| Daily Wolf Rhoderick Sodar | 8 | 7.5 | 60 | 37 (61.67%) | 32.43% | 2.7% | 5.41% | - | - |
| Kaimi Eden severu | 6 | 6.33 | 38 | 8 (21.05%) | 50% | 25% | 25% | - | - |
| Julie z Litavské kotliny | 6 | 7.17 | 43 | 16 (37.21%) | 56.25% | 31.25% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Agape Wolf Love story | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| History Šedý Poklad | 6 | 33.33% | 66.67% | 50% | 25% | 69 cm | 62 cm | 107.2 | 53.6 | - | 108.8 | 53.6 | - |
| Cindy Grey Šedý poklad | 32 | 40.63% | 59.38% | 46.15% | 26.32% | 69 cm | 64.4 cm | 106.6 | 54 | - | 108.1 | 54.5 | - |
| Daily Wolf Rhoderick Sodar | 60 | 58.33% | 41.67% | 25.71% | 40% | 69.1 cm | 63.1 cm | 106.2 | 54.4 | - | 109.6 | 54.2 | - |
| Kaimi Eden severu | 38 | 44.74% | 55.26% | 17.65% | 9.52% | 68.7 cm | 62 cm | 111.3 | 53.2 | - | 107.4 | 55.7 | - |
| Julie z Litavské kotliny | 43 | 51.16% | 48.84% | 22.73% | 38.1% | 66.6 cm | 62.4 cm | 109 | 55.2 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 1,2793% | 15.625 | 18,59% | 57 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,64762% | 10.9375 | 16,29% | 81 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 12.5 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Ali Reolup | 0,22217% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 8.59375 | 16,21% | 29 |
| COI TOTALE: | 2,70581% |