Chilla Šungmánitu-ha Khoyáke

Nato: 08-12-2020
Sesso: Femmina
Registro: -
Microchip: -
Madre: Karenna z Věrné smečky
Padre: Finn z Katusického dvora
Allevatore: Šungmánitu-ha Khoyáke
Proprietario: -
Provenienza: CZ
WOLF BLOOD: 28.1% Powered by WGI LAB
COI: 21,27% Powered by WGI LAB
AVK5: 95.16 % Powered by WGI LAB
AVK10: 13.73 % Powered by WGI LAB
Selezione: A62 Oi Xv53,2 Xf108,1
Contatti:
Finn z Katusického dvora

Finn z Katusického dvora

HD A ED 0
COI: 21.04%
Afar Malý Bysterec

Afar Malý Bysterec

HD B -
COI: 21.74%

Milo Ruskov dvor CS

HD A -
COI: 16.59%

Krásna Ruskov dvor CS

HD A -
COI: 16.65%
Arlen spod Ďumbiera

Arlen spod Ďumbiera

HD A ED 0
COI: 28.93%

Ajax od Miščicha

- -
COI: 29.10%

Dia Kollárov dvor

HD A -
COI: 28.12%
Dayen Sotis

Dayen Sotis

HD A ED 0
COI: 19.23%
Cherokee Eden severu

Cherokee Eden severu

HD D -
COI: 17.49%

Milo Ruskov dvor CS

HD A -
COI: 16.59%
Alkyona Sotis

Alkyona Sotis

HD A -
COI: 19.77%

Aron od Rajské chvojky

HD A -
COI: 18.92%

Felon Eden Severu

HD A ED 0
COI: 17.86%
Bosorka ArQeVa

Bosorka ArQeVa

HD A ED 0
COI: 19.30%
Eury z Peronowki

Eury z Peronowki

HD A ED 0
COI: 18.21%
Hero z Rofa

Hero z Rofa

HD A -
COI: 20.48%

Tambury z Rosíkova

HD A -
COI: 14.97%

Elba z Rofa

- -
COI: 25.96%
Jolly z Molu Es

Jolly z Molu Es

HD A ED 0
COI: 16.29%

Ali Reolup

HD A -
COI: 17.11%

Amálka od Buližníku CS

HD A -
COI: 16.21%
Valkyra z Molu Es

Valkyra z Molu Es

HD A -
COI: 19.82%
INDUK PASSO DEL LUPO

INDUK PASSO DEL LUPO

HD A ED 0
COI: 23.88%

MIKY PASSO DEL LUPO

HD A -
COI: 23.85%

FENDY PASSO DEL LUPO

HD A -
COI: 20.03%
ARIMMINUM UPSTREAM

ARIMMINUM UPSTREAM

HD B ED 0
COI: 18.59%

Aron Malý Bysterec

HD B -
COI: 21.74%

Ambra Vlčí naděje

HD A -
COI: 19.57%
Karenna z Věrné smečky

Karenna z Věrné smečky

HD A ED 0
COI: 22.09%
Altyr z Podřipské samoty

Altyr z Podřipské samoty

HD A ED 0
COI: 20.54%
Amani Stříbrný úplněk

Amani Stříbrný úplněk

HD A ED 0
COI: 18.04%
Ares Stín vlka

Ares Stín vlka

HD A -
COI: 14.55%

Atos Tinkin dvor CS

HD A -
COI: 14.34%

Bonie Mrazivé ticho

HD B -
COI: 14.56%

Dak z Rosíkova

HD A -
COI: 28.86%

Ajga Reolup

HD A -
COI: 17.11%
Asta Jasmine Eyes

Asta Jasmine Eyes

HD A ED 0
COI: 21.34%
Darek z Údolí ticha

Darek z Údolí ticha

HD A -
COI: 23.78%

Dak Kollárov dvor

HD A -
COI: 28.12%

Alexa z Porčova mlýna

HD C -
COI: 18.92%
Cavern z Věrné smečky

Cavern z Věrné smečky

HD A -
COI: 18.41%

Dat Šedý chlup

HD A -
COI: 17.53%

Dia Dakmat

HD C -
COI: 21.27%
Lara Zlatá Palz

Lara Zlatá Palz

HD A -
COI: 20.35%
Kolt Šedá eminence

Kolt Šedá eminence

HD B -
COI: 16.62%

Atos ze Šedého dolu CS

HD A -
COI: 12.32%

Coda Šedá eminence

HD A -
COI: 21.23%
Orka Šedá eminence

Orka Šedá eminence

HD A -
COI: 14.53%

Haidy Šedá eminence

HD A -
COI: 10.00%
Baschka Zlatá Palz

Baschka Zlatá Palz

HD A ED 0
COI: 24.97%
Dak Kollárov dvor

Dak Kollárov dvor

HD A -
COI: 28.12%

Eda Slňava

HD A -
COI: 29.63%
Gerda z Rofa

Gerda z Rofa

HD B -
COI: 20.48%

Tambury z Rosíkova

HD A -
COI: 14.97%

Eška z Rofa

- -
COI: 25.96%
Nome HD ED DM DW Selezione

A 62,0

Height - cm

OI

Nature Bonitation - calm, submissive

Xf 108,06

format index

Xv 53,23

height index

Xh 0,56

skull-muzzle ratio

Xhs 19,35

skull structure index

Xb 17,74

bone index

Xe 14,52

ear index

Campionati

Numero di generazioni

padre

Numero di generazioni

Prolificità e Statistica HD

Nome Cucciolate Σ Figli Test HD HD A HD B HD C HD D HD E
Chilla Šungmánitu-ha Khoyáke - - - - - - - - -
Karenna z Věrné smečky 2 6.5 13 2 (15.38%) 50% 50% - - -
Lara Zlatá Palz 2 3 6 2 (33.33%) 100% - - - -
Baschka Zlatá Palz 5 5 25 6 (24%) 66.67% - 16.67% - 16.67%
Gerda z Rofa 4 8 32 11 (34.38%) 36.36% 45.45% 9.09% 9.09% -
Eška z Rofa 1 6 6 1 (16.67%) - 100% - - -

Statistica Sesso, Altezza e Indici

Nome Figli M F ST M ST F H M H F Xf M Xv M Xh M Xf F Xv F Xh F
Chilla Šungmánitu-ha Khoyáke - - - - - - - - - - - - -
Karenna z Věrné smečky 13 61.54% 38.46% 12.5% 40% 66 cm 61 cm 104.5 54.1 - 108.2 53.3 -
Lara Zlatá Palz 6 33.33% 66.67% 50% 50% 69 cm 61.5 cm 105.8 53.6 - 110.1 54.3 -
Baschka Zlatá Palz 25 48% 52% 8.33% 7.69% 72 cm 66 cm - - - 107.5 54.1 -
Gerda z Rofa 32 53.13% 46.88% 5.88% 26.67% 67 cm 63.5 cm - - - - - -
Eška z Rofa 6 50% 50% - 33.33% - 61 cm - - - - - -

Antenati

Count Generazioni Nome Contributo % Sangue Cons % Prog.
2 ♂ 5  -  ♀ 5 Tambury z Rosíkova 0,22106% 6.25 14,97% 28
3 ♂ 6  -  ♀ 5,6 Cézar z Krotkovského dvora CS 0,12991% 6.25 35,49% 29
3 ♂ 6  -  ♀ 5,6 Eda Slňava 0,12514% 6.25 29,63% 15
2 ♂ 5  -  ♀ 7 Inka z Litavské kotliny CS 0,05432% 3.90625 15,7% 42
2 ♂ 7  -  ♀ 5 Atos ze Šedého dolu CS 0,05361% 3.90625 12,32% 32
COI TOTALE: 0,58402%