| Nato: | 12-01-2021 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Crying Wolf 1996 Olive |
| Padre: | Icarus Lupus Ardor |
| Allevatore: | z Krotkovského dvora |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 29% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,79% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.47 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Icarus Lupus ArdorHD A ED 0COI: 21.20% |
![]() Ian Gillan von der WolfsschleifeHD A -COI: 23.74% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Grace von der WolfsschleifeHD A -COI: 26.06% |
![]() Brit Radov DvorHD A -COI: 22.42% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Calysto Lupus ArdorHD A -COI: 20.26% |
![]() Baloo z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Crying Wolf 1996 OliveHD A ED 0COI: 31.56% |
![]() Crying Wolf ChiliHD A ED 0COI: 27.63% |
![]() Crying Wolf Kardais- -COI: 37.38% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() Crying Wolf Phaedra- -COI: 35.16% |
Crying Wolf JumaHD A -COI: 26.95% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Crying Wolf ErysHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Crying Wolf TamyHD A ED 0COI: 22.50% |
![]() ARIMMINUM TRISTAN- -COI: 21.48% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
|
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Crying Wolf AuroraHD A -COI: 19.71% |
![]() DARWIN- -COI: 25.81% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
DAUNAHD B -COI: 19.96% |
||||
![]() Crying Wolf ErysHD A ED 0COI: 24.05% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
|||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Xenón z Krotkovského dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Icarus Lupus Ardor | 5 | 6.2 | 31 | 4 (12.9%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Ian Gillan von der Wolfsschleife | 5 | 5.4 | 27 | 18 (66.67%) | 55.56% | 5.56% | - | - | - |
| Eligo z Peronowki | 18 | 5.06 | 91 | 43 (47.25%) | 97.67% | 2.33% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Xenón z Krotkovského dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Icarus Lupus Ardor | 31 | 51.61% | 48.39% | - | 6.67% | - | 64 cm | - | - | - | 105.4 | 54.7 | 0.7 |
| Ian Gillan von der Wolfsschleife | 27 | 44.44% | 55.56% | 16.67% | 26.67% | 67.5 cm | 62.5 cm | 107.4 | 54.1 | 0.6 | 109.2 | 55.2 | 0.6 |
| Eligo z Peronowki | 91 | 45.05% | 54.95% | 12.2% | 10% | 66.6 cm | 63.2 cm | 106.1 | 54.2 | - | 108.1 | 55.9 | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Dixon Radov Dvor | 0,69711% | 10.9375 | 23,87% | 19 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,6 | Hero z Rofa | 0,45585% | 9.375 | 20,48% | 35 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 7,7 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 7.8125 | 14,97% | 28 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 4.6875 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 4.6875 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Drina Trenčan | 0,0612% | 5.46875 | 25,8% | 16 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,0555% | 4.6875 | 16,59% | 89 |
| COI TOTALE: | 1,60149% |