| Nato: | 29-04-2016 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Connye z Malého ráje |
| Padre: | FIRE STORM LUPI DI MONTEMORELLO |
| Allevatore: | Dark Blizzard |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | DE |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,72% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 98.39 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.78 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() FIRE STORM LUPI DI MONTEMORELLOHD A ED 0COI: 20.52% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() BREEZEWOLFHD A ED 0COI: 20.81% |
![]() FUOCOHD A -COI: 21.63% |
![]() ANGEL- -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() BAMBOLA- -COI: 17.76% |
OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
|||
Cita z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
||||
![]() ELFAHD A ED 0COI: 27.00% |
![]() RENDYHD B -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() AIKAHD A -COI: 21.88% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
DYUKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
||||
![]() Connye z Malého rájeHD B ED 0COI: 21.71% |
![]() Bad Vlčí nadějeHD C -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
![]() Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Ben z Vlčí pláně CSHD A -COI: 12.16% |
Brita od Pavlišina CSHD A -COI: 25.33% |
||||
![]() Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
Atos Salex CS- -COI: 1.78% |
|||
Ara Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
![]() Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
||
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Aska Jimili CS- -COI: 12.42% |
||||
![]() Dixie DakmatHD A -COI: 21.27% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
![]() Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
Ajax Břevnovská stopa CSHD C -COI: 21.29% |
|
Asi z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
Bey Jimili CS- -COI: 12.42% |
|||
Ara Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
![]() Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
||
Flota z Rosíkova CS- -COI: 11.03% |
||||
![]() Bena od Kubinca- -COI: 22.90% |
Ajax Ladce CS- -COI: 25.76% |
|||
Clea od Štefánika- -COI: 20.33% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emrys Dark Blizzard | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FIRE STORM LUPI DI MONTEMORELLO | 4 | 6.75 | 27 | 9 (33.33%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| ARIMMINUM NOUAU | 18 | 6.89 | 124 | 54 (43.55%) | 66.67% | 12.96% | 3.7% | - | - |
| Eligo z Peronowki | 18 | 5.06 | 91 | 43 (47.25%) | 97.67% | 2.33% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emrys Dark Blizzard | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FIRE STORM LUPI DI MONTEMORELLO | 27 | 66.67% | 33.33% | 16.67% | 22.22% | 71.7 cm | 64.5 cm | 108.1 | 54.8 | - | 107.9 | 55.1 | - |
| ARIMMINUM NOUAU | 124 | 45.16% | 54.84% | 3.57% | 4.41% | 68 cm | 61 cm | 105.3 | 52.6 | - | 109 | 53.7 | - |
| Eligo z Peronowki | 91 | 45.05% | 54.95% | 12.2% | 10% | 66.6 cm | 63.2 cm | 106.1 | 54.2 | - | 108.1 | 55.9 | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 6 - ♀ 3 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,45373% | 14.0625 | 19,43% | 34 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 3 | Cira Volání rodu | 0,44662% | 14.0625 | 18,16% | 19 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 4 | Adon Kanakor CS | 0,2243% | 7.8125 | 16,81% | 10 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 4 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,21443% | 8.59375 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 4.6875 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Brita od Pavlišina CS | 0,06076% | 5.46875 | 25,33% | 17 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,05396% | 5.46875 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 4.6875 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 4.6875 | 6,33% | 62 |
| COI TOTALE: | 1,8066% |