| Datum narození: | 01-01-2020 |
| Pohlaví: | Pes |
| Registr: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Cybele la Llamada del Lobo |
| Otec: | BRANCO DI KENAI DELLA FAVOLA DEL LUPO |
| Chovatel: | la Llamada del Lobo |
| Majitel: | - |
| Původ: | ES |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,23% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.78 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
![]() BRANCO DI KENAI DELLA FAVOLA DEL LUPOHD B ED 0COI: 22.28% |
![]() JULIUS CAESAR OLIM PALUSHD A ED 0COI: 19.57% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() ASHANTIHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() IKAHD A ED 0COI: 19.25% |
![]() ARIMMINUM VASSELHD A ED 0COI: 18.42% |
![]() Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
|
Amy z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
||||
![]() ARIMMINUM RAJKAHD A -COI: 20.18% |
LONEWOLFHD A -COI: 17.89% |
|||
July z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() FALU' PASSO DEL LUPO- -COI: 23.17% |
![]() BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() Cybele la Llamada del LoboHD A ED 0COI: 19.67% |
![]() Barch WelkoscyrzHD B ED 0COI: 20.66% |
![]() Jotun z PeronówkiHD A -COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Carmen spod ĎumbieraHD A -COI: 19.50% |
![]() Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Cesna Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 19.51% |
Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
|||
Aretha Hanka z VlasaticHD A -COI: 16.01% |
||||
![]() ARIMMINUM GINEVRAHD A ED 1COI: 19.78% |
![]() FUOCOHD A -COI: 21.63% |
![]() ANGEL- -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() BAMBOLA- -COI: 17.76% |
OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
|||
Cita z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Horus La Llamada del Lobo | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BRANCO DI KENAI DELLA FAVOLA DEL LUPO | 6 | 5.83 | 35 | 13 (37.14%) | - | - | - | - | - |
| JULIUS CAESAR OLIM PALUS | 3 | 7.33 | 22 | 18 (81.82%) | 50% | 16.67% | 5.56% | - | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 4 | 5.25 | 21 | 3 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Horus La Llamada del Lobo | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BRANCO DI KENAI DELLA FAVOLA DEL LUPO | 35 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| JULIUS CAESAR OLIM PALUS | 22 | 54.55% | 45.45% | - | 10% | - | 63 cm | - | - | - | 108.6 | - | 56.6 |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 21 | 52.38% | 47.62% | 9.09% | 20% | 66 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Grey Wolf z Molu Es | 0,8635% | 12.5 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 4.6875 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 4.6875 | 16,65% | 20 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,11109% | 4.6875 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | OLLISTAR | 0,10802% | 4.6875 | 16,77% | 21 |
| 4 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6 | Elbow zo Sennej | 0,11678% | 6.25 | 20,49% | 21 |
| CELKOVÝ COI: | 2,30708% |