| Nato: | 08-12-2021 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Eris Anwar |
| Padre: | Cherokee Lupus Ardor |
| Allevatore: | Anwar |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,09% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.15 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A61 E1 Oi Xv54,1 Xf109,8 |
| Contatti: |
![]() Cherokee Lupus ArdorHD A ED 0COI: 21.06% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Capa Negra Lupus ArdorHD A -COI: 20.26% |
![]() Baloo z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Eris AnwarHD A ED 0COI: 19.74% |
![]() Ares z HeršpicHD A ED 0COI: 20.29% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
![]() Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Astor Mot'ovský dvor CS- -COI: 4.64% |
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
Candiff Pohostinstvo CS- -COI: 0.73% |
|||
Aja Frovan- -COI: 22.43% |
||||
![]() Brenna z KamenačekHD A -COI: 17.11% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Heňa Kysucká hviezdaHD C -COI: 18.03% |
Ben Zlatá žilaHD A -COI: 13.95% |
|||
Céza Kysucká hviezda- -COI: 18.38% |
||||
![]() Brenna AnwarHD B ED 0COI: 19.97% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Grey Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Bella Tara z Blatnických vinicHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Chilli Anwar x Bart Krhův dvůr 2025-10-20 | |||||
| Anubis Crazy Beast ♂ | - | - | - | - | |
| Aurelius Crazy Beast ♂ | - | - | - | - | |
| Atreides Crazy Beast ♂ | - | - | - | - | |
| Azrael Crazy Beast ♂ | - | - | - | - | |
| Andromeda Crazy Beast ♁ | - | - | - | - | |
| Artemis Crazy Beast ♁ | - | - | - | - | |
| Athéna Crazy Beast ♁ | - | - | - | - | |
| Aura Crazy Beast ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilli Anwar | 1 | 8 | 8 | 8 (100%) | - | - | - | - | - |
| Eris Anwar | 2 | 4.5 | 9 | 1 (11.11%) | 100% | - | - | - | - |
| Brenna Anwar | 2 | 5.5 | 11 | 9 (81.82%) | 55.56% | 11.11% | - | - | - |
| Bella Tara z Blatnických vinic | 4 | 5.75 | 23 | 15 (65.22%) | 73.33% | 6.67% | - | - | - |
| Aika z Vlčího dubu | 7 | 7.57 | 53 | 15 (28.3%) | 86.67% | 6.67% | 6.67% | - | - |
| Fea z Ponického dvora | 5 | 7.2 | 36 | 18 (50%) | 66.67% | 22.22% | 5.56% | 5.56% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilli Anwar | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eris Anwar | 9 | 77.78% | 22.22% | 28.57% | 100% | 70 cm | 63 cm | 105 | 55 | - | 108.8 | 54.8 | - |
| Brenna Anwar | 11 | 27.27% | 72.73% | 66.67% | 25% | 69.5 cm | 64 cm | 106.4 | 54.4 | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Bella Tara z Blatnických vinic | 23 | 56.52% | 43.48% | 30.77% | 70% | 66.8 cm | 63.3 cm | 106.5 | 54 | - | 107.5 | 54.2 | - |
| Aika z Vlčího dubu | 53 | 54.72% | 45.28% | 24.14% | 37.5% | 67.6 cm | 63 cm | 108.4 | 54.5 | - | 111.8 | 55 | 0.6 |
| Fea z Ponického dvora | 36 | 44.44% | 55.56% | 31.25% | 50% | 68.6 cm | 63 cm | 109 | 53 | - | 111.4 | 54.2 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Aika z Vlčího dubu | 0,79491% | 12.5 | 17% | 53 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Unkas z Molu Es | 0,7986% | 12.5 | 19,33% | 26 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,5 | Kairo od Úhoště | 0,42379% | 12.5 | 17,45% | 19 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 6 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,5,6 | Ali Reolup | 0,11109% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,15271% | 7.03125 | 4,64% | 60 |
| 6 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,7,7 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,17015% | 7.8125 | 19,43% | 34 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Aja Frovan | 0,05902% | 3.90625 | 22,43% | 11 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,0555% | 4.6875 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,05572% | 4.6875 | 16,65% | 20 |
| COI TOTALE: | 2,84508% |