| Nato: | 13-01-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | RKF 5524554 |
| Microchip: | |
| Madre: | Epoha Viktorii Beatrisa La Reina |
| Padre: | Woolf Severnoe Siyanie |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 26,07% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 72.58 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.68 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Woolf Severnoe SiyanieHD B ED 0COI: 25.29% |
![]() Airwolf z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Acti Leśny kamratHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Veron z Molu EsHD B ED 0COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Asta Agarův lesHD A -COI: 18.74% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Epoha Viktorii Beatrisa La Reina- -COI: 22.62% |
![]() Zee Zee Top z Molu Es- -COI: 20.09% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Groa Braterstwo wilczakówHD A ED 0COI: 25.61% |
![]() Jotun z PeronówkiHD A -COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
|
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Irris Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
Orlík z Rosíkova CS- -COI: 36.77% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Epoha Viktorii Leon Iz Volchei Skazki | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Woolf Severnoe Siyanie | 23 | 4.57 | 105 | 97 (92.38%) | 1.03% | - | - | - | - |
| Airwolf z Molu Es | 13 | 5.54 | 72 | 64 (88.89%) | 4.69% | 1.56% | - | - | - |
| Erik z Věrné smečky | 9 | 6.67 | 60 | 30 (50%) | 90% | 10% | - | - | - |
| Bref od Tištínského potoka | 7 | 4.57 | 32 | 9 (28.13%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Kolt Šedá eminence | 3 | 5 | 15 | 3 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Epoha Viktorii Leon Iz Volchei Skazki | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Woolf Severnoe Siyanie | 105 | 54.29% | 45.71% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Airwolf z Molu Es | 72 | 59.72% | 38.89% | 2.33% | - | 67 cm | - | 107 | 54 | 0.7 | - | - | - |
| Erik z Věrné smečky | 60 | 43.33% | 56.67% | 42.31% | 47.06% | 68.2 cm | 63.6 cm | 106.2 | 53.9 | - | 107.4 | 55 | - |
| Bref od Tištínského potoka | 32 | 46.88% | 53.13% | 6.67% | 29.41% | 69 cm | 61.6 cm | 106.1 | 54.5 | - | 109.7 | 55 | - |
| Kolt Šedá eminence | 15 | 80% | 20% | 8.33% | - | 66 cm | - | 108 | 57.5 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Erik z Věrné smečky | 3,2674% | 25 | 19,21% | 60 |
| 3 | ♂ 4,4 - ♀ 3 | ARIMMINUM UPSTREAM | 3,41146% | 25 | 18,59% | 57 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 12.5 | 16,29% | 81 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 4,5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,44398% | 12.5 | 16,59% | 89 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 8 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6,6,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,06359% | 10.15625 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Fea Jimili CS | 0,05919% | 4.6875 | 23,91% | 28 |
| COI TOTALE: | 8,00591% |