| Nato: | 21-01-2019 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | РКФ 5581086 |
| Microchip: | |
| Madre: | Raising Star Efra |
| Padre: | Woolf Severnoe Siyanie |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,26% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.46 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Woolf Severnoe SiyanieHD B ED 0COI: 25.29% |
![]() Airwolf z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Acti Leśny kamratHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Veron z Molu EsHD B ED 0COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Asta Agarův lesHD A -COI: 18.74% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Raising Star Efra- -COI: 22.91% |
![]() Einar Girios dvasiaHD A ED 0COI: 19.52% |
![]() Jabberwock z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Daaisy II od Úhoště- -COI: 21.47% |
![]() Alien SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Crying Wolf WickeyHD A -COI: 18.13% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Crying Wolf RubinHD A -COI: 34.28% |
Crying Wolf GalibaHD B -COI: 23.91% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zenna Lukos Queen | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Raising Star Efra | 1 | 5 | 5 | 5 (100%) | - | - | - | - | - |
| Daaisy II od Úhoště | 4 | 6.75 | 27 | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Wickey | 7 | 5.29 | 37 | 10 (27.03%) | 90% | - | - | - | - |
| Crying Wolf Rubin | 7 | 5.71 | 40 | 14 (35%) | 28.57% | - | - | - | - |
| Moňa z Krotkovského dvora CS | 5 | 5.8 | 29 | 13 (44.83%) | 30.77% | 30.77% | 23.08% | - | 7.69% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zenna Lukos Queen | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Raising Star Efra | 5 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Daaisy II od Úhoště | 27 | 51.85% | 48.15% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Wickey | 37 | 54.05% | 45.95% | 5% | 5.88% | 68 cm | 62 cm | 105.9 | 54.4 | - | 111.2 | 52.8 | - |
| Crying Wolf Rubin | 40 | 55% | 45% | 4.55% | 22.22% | 66 cm | 62.3 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Moňa z Krotkovského dvora CS | 29 | 55.17% | 44.83% | 12.5% | 15.38% | 65.5 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,64762% | 12.5 | 16,29% | 81 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 4,6 | Agar Reolup | 0,66651% | 12.5 | 17,11% | 39 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 6 | ♂ 6,7 - ♀ 5,5,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 10.9375 | 18,08% | 83 |
| 6 | ♂ 6,7 - ♀ 5,5,6,7 | Bety Zepeř CS | 0,16279% | 10.9375 | 13,4% | 12 |
| COI TOTALE: | 2,42227% |