| Nato: | 22-02-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Nasty II od Úhoště |
| Padre: | Malahovskiy volkodav Nazgul |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,09% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.73 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Malahovskiy volkodav Nazgul- -COI: 21.74% |
![]() Airwolf z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Gna Braterstwo wilczakówHD A ED 0COI: 25.61% |
![]() Jotun z PeronówkiHD A -COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
|
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Irris Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
Orlík z Rosíkova CS- -COI: 36.77% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Nasty II od Úhoště- -COI: 21.29% |
![]() Celeb Jantarowa WatahaHD B ED 0COI: 21.46% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Beti Wilk z Polskiego dworuHD A ED 0COI: 18.94% |
![]() Clif od Buližníku CS- -COI: 14.68% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||
Bella od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Beatris Vlčí naděje- -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Valska od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.43% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
![]() Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
Fallko Kollarov DvorHD B -COI: 37.11% |
|||
Crying Wolf BrizaHD B -COI: 25.79% |
||||
![]() Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evangeliya | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Nasty II od Úhoště | 1 | 1 | 1 | 1 (100%) | - | - | - | - | - |
| Valska od Úhoště | 3 | 4.67 | 14 | 2 (14.29%) | 50% | - | - | - | - |
| Moki od Úhoště | 6 | 6.5 | 39 | 13 (33.33%) | 69.23% | 23.08% | - | 7.69% | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 7 | 5.71 | 40 | 13 (32.5%) | 69.23% | 23.08% | 7.69% | - | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 6 | 5.33 | 32 | 16 (50%) | 31.25% | 18.75% | 18.75% | 25% | 6.25% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evangeliya | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Nasty II od Úhoště | 1 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Valska od Úhoště | 14 | 64.29% | 35.71% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Moki od Úhoště | 39 | 64.1% | 35.9% | 20% | 14.29% | 68.4 cm | 61 cm | 112.6 | 54.1 | - | - | - | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 40 | 57.5% | 42.5% | 21.74% | 17.65% | 66 cm | 62.7 cm | - | - | - | 104 | 55 | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 32 | 65.63% | 34.38% | 33.33% | 81.82% | 67.1 cm | 62.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ali Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Ada Kollárov dvor | 0,25047% | 7.8125 | 30,94% | 17 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,21587% | 6.25 | 16,29% | 81 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,5,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,22686% | 9.375 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 6.25 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Cira Volání rodu | 0,11165% | 6.25 | 18,16% | 19 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7,7 - ♀ 6,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 10.15625 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Orlík z Rosíkova CS | 0,06673% | 4.6875 | 36,77% | 127 |
| 4 | ♂ 5,7,7 - ♀ 7 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,05318% | 5.46875 | 10,28% | 29 |
| COI TOTALE: | 2,06741% |