| Né: | 14-09-2024 |
| Sex: | mâle |
| Registre: | - |
| Microchip: | - |
| Mère: | Ozzie z Katusického dvora |
| Père: | DIABLO LO SPIRITO DEL LUPO |
| Eleveur: | z Katusického dvora |
| Proprietaire: | - |
| Provenance: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,18% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 100.00 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 16.28 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() DIABLO LO SPIRITO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.32% |
![]() WESTERNESSE ARAGORN LO SPIRITO DEL LUPOHD A ED 0COI: 22.24% |
![]() EZRA SI NASCE LUPI DELMONTALEHD A ED 0COI: 20.44% |
![]() Ognyan Montale Girios dvasiaHD A ED 0COI: 23.07% |
Tannin z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.47% |
Laudaj Girios dvasiaHD B ED 0COI: 14.15% |
||||
![]() RAY OF SUN LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 20.31% |
Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
|||
ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
||||
![]() NOEMYHD A ED 0COI: 21.66% |
![]() ARIMMINUM NAMANASLUHD A ED 0COI: 22.60% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
||
ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() INDIANACHEYENNEHD B ED 0COI: 21.95% |
BMAILLOTHD A ED 0COI: 20.24% |
|||
FEBELHD B ED 0COI: 25.81% |
||||
![]() KEYRAHD A ED 0COI: 20.77% |
![]() BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() ARIMMINUM HARWENHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Ozzie z Katusického dvoraHD A ED 0COI: 19.87% |
Desperát Bohemia LuaroHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Sauron z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.17% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Peggy z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.78% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
|||
Jessika z Litavské kotlinyHD C -COI: 12.67% |
||||
![]() Evita z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
||
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Fell z Katusického dvoraHD A ED 0COI: 21.04% |
![]() Ghost Rider Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 23.60% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Dayen SotisHD A ED 0COI: 19.23% |
Cherokee Eden severuHD D -COI: 17.49% |
|||
Alkyona SotisHD A -COI: 19.77% |
||||
![]() Bosorka ArQeVaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
| Nom | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Nom | Portées | Σ | progéniture | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zend z Katusického Dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DIABLO LO SPIRITO DEL LUPO | 5 | 5.4 | 27 | 6 (22.22%) | - | - | - | - | - |
| WESTERNESSE ARAGORN LO SPIRITO DEL LUPO | 2 | 9 | 18 | 8 (44.44%) | 62.5% | 37.5% | - | - | - |
| EZRA SI NASCE LUPI DELMONTALE | 16 | 6.44 | 103 | 62 (60.19%) | 56.45% | 12.9% | - | 1.61% | - |
| Ognyan Montale Girios dvasia | 16 | 5.5 | 88 | 28 (31.82%) | 78.57% | 14.29% | 3.57% | 3.57% | - |
| Tannin z Peronowki | 1 | 4 | 4 | 2 (50%) | 50% | - | 50% | - | - |
| Nom | progéniture | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zend z Katusického Dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DIABLO LO SPIRITO DEL LUPO | 27 | 51.85% | 48.15% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| WESTERNESSE ARAGORN LO SPIRITO DEL LUPO | 18 | 72.22% | 27.78% | 15.38% | - | 68.5 cm | - | 108.7 | 55.5 | 0.7 | - | - | - |
| EZRA SI NASCE LUPI DELMONTALE | 103 | 45.63% | 54.37% | 8.51% | 8.93% | 69.3 cm | 64 cm | 107.5 | 55 | 0.6 | 109.4 | 54.2 | 0.7 |
| Ognyan Montale Girios dvasia | 88 | 60.23% | 39.77% | 5.66% | 17.14% | 45 cm | 41.8 cm | 73.8 | 35.7 | - | 66.1 | 33 | 0.3 |
| Tannin z Peronowki | 4 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generations | Nom | Contribution | % Sang | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | ♂ 4,6,7,7 - ♀ 6 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 10.9375 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 4,7 - ♀ 6 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,21797% | 8.59375 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 4 | Cäsar von der Wolfsschleife | 0,11266% | 7.03125 | 24,36% | 62 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,1059% | 4.6875 | 23,88% | 102 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6 | Ali Reolup | 0,22217% | 7.03125 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 7.03125 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Hero z Rofa | 0,17094% | 5.46875 | 20,48% | 35 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,21587% | 6.25 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,05397% | 3.90625 | 16,29% | 81 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 7,7,7 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 6.25 | 19,43% | 34 |
| COI TOTAL: | 1,65554% |