| Nato: | 13-02-2011 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1154406 |
| Microchip: | - |
| Madre: | BREEZEWOLF |
| Padre: | ARIMMINUM NOUAU |
| Allevatore: | LUPI DI MONTE MORELLO |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,52% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.22 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
![]() Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Ars z Vel'kej Fatry CS- -COI: 25.76% |
Bona ze Šedého dolu CS- -COI: 10.56% |
||||
![]() Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
|||
Unka z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
![]() Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
|
Moňa z Krotkovského dvora CS- -COI: 29.71% |
||||
![]() Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
Macek z Rosíkova CS- -COI: 22.54% |
|||
Chizma z Rosíkova CS- -COI: 20.35% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() BREEZEWOLFHD A ED 0COI: 20.81% |
![]() FUOCOHD A -COI: 21.63% |
![]() ANGEL- -COI: 16.39% |
![]() Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() BAMBOLA- -COI: 17.76% |
![]() OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
||
Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
||||
![]() Cita z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() ELFAHD A ED 0COI: 27.00% |
![]() RENDYHD B -COI: 19.78% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() AIKAHD A -COI: 21.88% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() DYUKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FAUVE LUPI DI MONTEMORELLO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BREEZEWOLF | 6 | 7.5 | 45 | 11 (24.44%) | 90.91% | 9.09% | - | - | - |
| ELFA | 2 | 4 | 8 | 5 (62.5%) | 100% | - | - | - | - |
| AIKA | 5 | 7.2 | 36 | 5 (13.89%) | 40% | 40% | 20% | - | - |
| DYUKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 1 | 3 | 3 | 1 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Kama Hlas divočiny CS | 7 | 4.57 | 32 | 11 (34.38%) | 72.73% | 27.27% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FAUVE LUPI DI MONTEMORELLO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BREEZEWOLF | 45 | 60% | 40% | - | 5.56% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| ELFA | 8 | 62.5% | 37.5% | - | 33.33% | - | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| AIKA | 36 | 41.67% | 58.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DYUKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 3 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Kama Hlas divočiny CS | 32 | 40.63% | 59.38% | 15.38% | 5.26% | 71.5 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,0664% | 3.90625 | 36,18% | 91 |
| COI TOTALE: | 0,51867% |