| Nato: | 30-04-2025 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | |
| Microchip: | 900263003712377 |
| Madre: | Avira Wolf's Estate |
| Padre: | Woolf Severnoe Siyanie |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,42% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.35 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Woolf Severnoe SiyanieHD B ED 0COI: 25.29% |
![]() Airwolf z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Acti Leśny kamratHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Veron z Molu EsHD B ED 0COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Asta Agarův lesHD A -COI: 18.74% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Avira Wolf's Estate- -COI: 19.08% |
![]() Ufo Silavara Girios dvasiaHD A ED 0COI: 21.43% |
![]() Emial II z PeronówkiHD A ED 0COI: 24.69% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Qareen z PeronówkiHD A ED 0COI: 19.21% |
Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
|||
Kasdeya z PeronowkiHD A ED 0COI: 15.56% |
||||
![]() Laudaj Girios dvasiaHD B ED 0COI: 14.15% |
![]() Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
||
Hexa Zemplínska oblast'- -COI: 12.95% |
||||
![]() Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() Iara z Molu EsHD A ED 0COI: 20.07% |
![]() Bran AnwarHD A ED 0COI: 19.97% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
|
Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
||||
![]() Bella Tara z Blatnických vinicHD A ED 0COI: 19.23% |
Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
|||
Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
||||
Fu Finka z Molu EsHD A ED 0COI: 19.85% |
![]() Avatar z Chtelnických lesovHD A -COI: 20.25% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
||
Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
||||
![]() Atinka Sun z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
|||
Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bright Way Indi | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Avira Wolf's Estate | 4 | 5.75 | 23 | 23 (100%) | - | - | - | - | - |
| Iara z Molu Es | 1 | 7 | 7 | 7 (100%) | - | - | - | - | - |
| Fu Finka z Molu Es | 4 | 6.25 | 25 | 8 (32%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| Atinka Sun z Molu Es | 4 | 7.25 | 29 | 15 (51.72%) | 66.67% | 13.33% | - | - | - |
| Yukon z Molu Es | 7 | 8.86 | 62 | 36 (58.06%) | 80.56% | 8.33% | 2.78% | 2.78% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bright Way Indi | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Avira Wolf's Estate | 23 | 47.83% | 52.17% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Iara z Molu Es | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Fu Finka z Molu Es | 25 | 52% | 48% | 30.77% | 33.33% | 69 cm | 63.8 cm | 109.8 | 54.3 | - | 106.9 | 55.2 | 0.7 |
| Atinka Sun z Molu Es | 29 | 41.38% | 58.62% | 33.33% | 41.18% | 69.3 cm | 64.1 cm | 109.6 | 54.1 | - | 110.1 | 54.5 | 0.6 |
| Yukon z Molu Es | 62 | 50% | 50% | 38.71% | 38.71% | 69.3 cm | 63.8 cm | 107.8 | 54.4 | - | 138.4 | 55.1 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Yukon z Molu Es | 0,79553% | 15.625 | 19,82% | 62 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Erik z Věrné smečky | 0,81685% | 15.625 | 19,21% | 60 |
| 4 | ♂ 4,4 - ♀ 6,6 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,63965% | 15.625 | 18,59% | 57 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 7 | Grey Wolf z Molu Es | 0,10794% | 10.15625 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 7 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,1059% | 10.15625 | 23,88% | 102 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Agar Reolup | 0,33326% | 7.8125 | 17,11% | 39 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,16427% | 7.03125 | 16,21% | 29 |
| COI TOTALE: | 2,96339% |