| Nato: | 06-12-2013 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1421219 |
| Microchip: | 380260041279672 |
| Madre: | WAKIZA |
| Padre: | Udug z Peronowki |
| Allevatore: | BRAIDA SYLVIE (NIVISREGEM KENNEL) |
| Proprietario: | PADOVINI MARCELLA |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,16% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.44 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Udug z PeronowkiHD A ED 0COI: 21.93% |
![]() Belke Outlaws HeavenHD A ED 0COI: 22.85% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
![]() Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Orin od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.92% |
![]() Dag z Tematínskych kopcovHD A -COI: 24.08% |
Aron Vlčie údolieHD A ED 0COI: 19.05% |
||
Bekky Kollárov dvor- -COI: 28.56% |
||||
![]() Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
![]() Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() WAKIZAHD B ED 0COI: 24.99% |
![]() ANOUKTRISTANHD B ED 0COI: 20.28% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() HDAANKAHD A ED 0COI: 19.38% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() CAMA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() ARIMMINUM LAKSHMIHD A ED 1COI: 21.57% |
![]() GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ARIMMINUM ZOEHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Prova | Data | Luogo | Qualifica |
|---|---|---|---|
| CAE 1 | 28-06-2015 | Montichiari (BS) | Superato |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Internazionale di Verona Giudice: Stefan Sinko (SLO) |
07-12-2014 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | - | |
||
| Nazionale di Albarella Giudice: Barbka Novak (SLO) |
10-05-2015 | Middle class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CRONOS | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Udug z Peronowki | 4 | 5.75 | 23 | 9 (39.13%) | 88.89% | - | 11.11% | - | - |
| Belke Outlaws Heaven | 7 | 5 | 35 | 9 (25.71%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Draco z Peronowki | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| Akim Slnečný dvor | 1 | 5 | 5 | 4 (80%) | 50% | 25% | 25% | - | - |
| Aragorn Potomok vlkov | 2 | 4 | 8 | 3 (37.5%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CRONOS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Udug z Peronowki | 23 | 78.26% | 21.74% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Belke Outlaws Heaven | 35 | 68.57% | 31.43% | - | 18.18% | - | 63.5 cm | - | - | - | 106.2 | 53.1 | - |
| Draco z Peronowki | 22 | 68.18% | 31.82% | 6.67% | 14.29% | 65 cm | 67 cm | - | - | - | 107.5 | 53 | - |
| Akim Slnečný dvor | 5 | 80% | 20% | 25% | 100% | 64 cm | 62 cm | 111.7 | 55.5 | - | 112.9 | 51.6 | - |
| Aragorn Potomok vlkov | 8 | 25% | 75% | 50% | 33.33% | 68 cm | 62.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,65708% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,3403% | 7.8125 | 19,43% | 34 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,3392% | 8.59375 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Bety Zepeř CS | 0,16279% | 5.46875 | 13,4% | 12 |
| COI TOTALE: | 1,49937% |