| Nato: | 13-12-2005 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Aset Voodoo Wolf z Peronówki |
| Padre: | Agar Morušový háj |
| Allevatore: | Waawanyanka |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,48% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.92 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A60 Og R1 P1 Xv53,3 Xf108,3 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ashwanga Mei Waawanyanka | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aset Voodoo Wolf z Peronówki | 3 | 4 | 12 | 9 (75%) | 100% | - | - | - | - |
| Jolly z Molu Es | 7 | 7.43 | 52 | 36 (69.23%) | 91.67% | 8.33% | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 2 | 4.5 | 9 | 7 (77.78%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 71.43% | - | 14.29% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ashwanga Mei Waawanyanka | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aset Voodoo Wolf z Peronówki | 12 | 41.67% | 58.33% | 60% | 42.86% | 69.3 cm | 62.3 cm | 108.7 | 52 | - | 110.6 | 54.2 | - |
| Jolly z Molu Es | 52 | 42.31% | 57.69% | 54.55% | 20% | 67.3 cm | 62.2 cm | 108.1 | 54 | - | 104.1 | 54.5 | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 9 | 44.44% | 55.56% | 25% | 80% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 17 | 52.94% | 47.06% | 55.56% | 37.5% | 68 cm | 41.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Exa Vopa CS | 0,85772% | 15.625 | 12,32% | 24 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Ariel Lobos CS | 0,84453% | 15.625 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Cézar od Pavlišina CS | 1,06239% | 12.5 | 36,18% | 91 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Flota z Rosíkova CS | 0,86632% | 12.5 | 11,03% | 11 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 9.375 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,6 | Bak z Doušova dvora CS | 0,20623% | 9.375 | 6,33% | 31 |
| 21 | ♂ 5,5,5,5,6,6,6,6,6,7 - ♀ 5,5,6,6,6,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 5,49316% | 36.71875 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,32387% | 10.9375 | 10,65% | 33 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 5,7,7,7 | Atos z Belešova CS | 0,32487% | 8.59375 | 11,03% | 68 |
| 7 | ♂ 5,5 - ♀ 7,7,7,7,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,31714% | 10.15625 | 8,35% | 38 |
| 7 | ♂ 5,5 - ♀ 7,7,7,7,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,29669% | 10.15625 | 1,36% | 30 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,06144% | 3.90625 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Acarka Bropa CS | 0,05103% | 4.6875 | 4,97% | 22 |
| COI TOTALE: | 11,01891% |