| Nato: | 30-01-2010 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Cenzie z Hvozdecké kotliny |
| Padre: | Akeenah Runar Waawanyanka |
| Allevatore: | Absaroki |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,95% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.60 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A63 E1 Og R1 P3 Xv55,5 Xf113 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Aireen Absaroki x Agathon Wolf Rhoderick Sodar 2014-01-03 | |||||
| Aika z Kalânky ♁ | - | - | - | - | |
| Aysha Z Kaľanky ♁ | - | - | - | - | |
| Amon Z Kaľanky ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Angie z Kaľanky ♁ | - | - | - | - | A64,0 K3 OG Xf109,38 Xv56,25 Xh0,65 Xhs19,53 Xb17,19 Xe |
| Aireen Absaroki x Bobo z Chtelnických lesov 2016-01-21 | |||||
| Bekky z Kaľanky ♁ | - | - | - | - | |
| Bora spev hôr z Kaľanky ♁ | HD A | - | n/DM | n/DW | A65 OF Xf106,15 Xv55,38 Xh0,733 P3 |
| Baltazár z Kaľanky ♂ | - | - | - | - | |
| Baron z Kaľanky ♂ | - | - | - | - | |
| Bela z Kaľanky ♁ | - | - | - | - | |
| Bery z Kaľanky ♂ | - | - | - | - | |
| Baireen z Kal'anky ♁ | HD A | ED 0 | - | - | A65 D2 E1 OG Xf110,77 Xv55,38 Xh0,706 |
| Byron z Kaľanky ♂ | HD A | - | n/n | n/n | A69 OG Xf110,14 Xv56,62 Xh0,666 P1 |
| Aireen Absaroki x Juri Oskár Dór 2017-12-02 | |||||
| Cerise z Kaľanky ♁ | - | - | - | - | A65,0 N4 OA Xf103,08 Xv53,85 Xh0,56 P14 Xhs18,46 Xb16,92 Xe |
| Charlie z Kaľanky ♂ | - | - | - | - | |
| Clark z Kaľanky ♂ | - | - | - | - | |
| Clea z Kaľanky ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A62,5 OF Xf110,40 Xv54,4 Xh0,688 P1 |
| Cleo z Kaľanky ♂ | - | - | - | - | |
| Connie z Kaľanky ♁ | - | - | - | - | |
| Cyra z Kaľanky ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A67 OF Xf107,46 Xv56,72 Xh0,611 P1 |
| Calvin z Kaľanky ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aireen Absaroki | 3 | 6.67 | 20 | 12 (60%) | 50% | - | - | - | - |
| Cenzie z Hvozdecké kotliny | 2 | 6 | 12 | 4 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Keli z Litavské kotliny | 3 | 7 | 21 | 10 (47.62%) | 90% | 10% | - | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 3 | 7.67 | 23 | 6 (26.09%) | 50% | - | 16.67% | 16.67% | 16.67% |
| Abra z Molu CS | 4 | 3.5 | 14 | 4 (28.57%) | 25% | - | 50% | - | 25% |
| Asta z Tondova CS | 3 | 7.67 | 23 | 10 (43.48%) | 70% | - | 30% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aireen Absaroki | 20 | 45% | 55% | 11.11% | 54.55% | 69 cm | 64.7 cm | 110.1 | 56.6 | 0.7 | 107.9 | 55.3 | 0.7 |
| Cenzie z Hvozdecké kotliny | 12 | 50% | 50% | 50% | 16.67% | 70.7 cm | 63 cm | 113.4 | 53.4 | - | 113 | 55.5 | - |
| Keli z Litavské kotliny | 21 | 47.62% | 52.38% | 20% | 27.27% | 65 cm | 63 cm | 101 | 52.3 | - | - | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 23 | 34.78% | 65.22% | 50% | 46.67% | 68.3 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Abra z Molu CS | 14 | 28.57% | 71.43% | 50% | 50% | 62 cm | 49.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta z Tondova CS | 23 | 43.48% | 56.52% | 60% | 46.15% | 69.2 cm | 53.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,87611% | 12.5 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 4,5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,35065% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 6 | Ariel Lobos CS | 0,21113% | 9.375 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 6 | Exa Vopa CS | 0,21443% | 9.375 | 12,32% | 24 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,20361% | 6.25 | 4,64% | 60 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 5,7 | Asta Vopa CS | 0,27109% | 7.8125 | 12,4% | 8 |
| 7 | ♂ 5,7,7 - ♀ 5,7,7,7 | Bak z Doušova dvora CS | 0,41246% | 10.15625 | 6,33% | 31 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Káj z Rosíkova CS | 0,12879% | 4.6875 | 31,93% | 42 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 4.6875 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Asta z Tondova CS | 0,1061% | 6.25 | 9,99% | 23 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,05414% | 5.46875 | 11,03% | 61 |
| 5 | ♂ 5,7,7 - ♀ 7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,05156% | 6.25 | 6,33% | 62 |
| COI TOTALE: | 3,44615% |