| Nato: | 01-01-2014 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Daga de La Gretosa |
| Padre: | Ayax de Naraío |
| Allevatore: | de La Gretosa |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 28.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.81 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jarwen de La Gretosa | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Daga de La Gretosa | 2 | 3.5 | 7 | 1 (14.29%) | - | - | 100% | - | - |
| Latka z Peronowki | 6 | 4.67 | 28 | 13 (46.43%) | 23.08% | 30.77% | 7.69% | - | - |
| Juvart z Peronówki | 7 | 6.14 | 43 | 22 (51.16%) | 77.27% | - | - | - | - |
| Jolly z Molu Es | 7 | 7.43 | 52 | 36 (69.23%) | 91.67% | 8.33% | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jarwen de La Gretosa | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Daga de La Gretosa | 7 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Latka z Peronowki | 28 | 50% | 50% | - | 14.29% | - | 62.5 cm | - | - | - | 110 | 54 | - |
| Juvart z Peronówki | 43 | 65.12% | 34.88% | - | 13.33% | - | 62 cm | - | - | - | 110.9 | 54.4 | 0.6 |
| Jolly z Molu Es | 52 | 42.31% | 57.69% | 54.55% | 20% | 67.3 cm | 62.2 cm | 108.1 | 54 | - | 104.1 | 54.5 | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,89158% | 15.625 | 16,65% | 20 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Dak Kollárov dvor | 0,48314% | 9.375 | 28,12% | 32 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 4 | Elbow zo Sennej | 0,23357% | 9.375 | 20,49% | 21 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 4.6875 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 7.8125 | 35,49% | 29 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Eda Slňava | 0,06257% | 7.03125 | 29,63% | 15 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,05414% | 5.46875 | 11,03% | 61 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 5.46875 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 5.46875 | 13,4% | 12 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1992% | 7.03125 | 36,18% | 91 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,1018% | 5.46875 | 4,64% | 60 |
| COI TOTALE: | 2,59431% |