| Datum narození: | 01-01-2014 |
| Pohlaví: | Pes |
| Registr: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Daga de La Gretosa |
| Otec: | Ayax de Naraío |
| Chovatel: | de La Gretosa |
| Majitel: | - |
| Původ: | ES |
| WOLF BLOOD: | 28.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.81 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jano de La Gretosa | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ayax de Naraío | 4 | 4.75 | 19 | 8 (42.11%) | - | 12.5% | - | - | - |
| Cairo Sotis | 5 | 4.2 | 21 | 8 (38.1%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Art z Viktoriinej záhrady | 15 | 6 | 90 | 36 (40%) | 72.22% | 25% | 2.78% | - | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jano de La Gretosa | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ayax de Naraío | 19 | 36.84% | 63.16% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cairo Sotis | 21 | 47.62% | 52.38% | 20% | 9.09% | 70 cm | 66 cm | 108.6 | 54.3 | 54.2 | 113.5 | - | - |
| Art z Viktoriinej záhrady | 90 | 52.22% | 47.78% | 19.15% | 25.58% | 70 cm | 63.5 cm | 109.8 | 54.9 | - | 114.4 | 53.9 | - |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,89158% | 15.625 | 16,65% | 20 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Dak Kollárov dvor | 0,48314% | 9.375 | 28,12% | 32 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 4 | Elbow zo Sennej | 0,23357% | 9.375 | 20,49% | 21 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 4.6875 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 7.8125 | 35,49% | 29 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Eda Slňava | 0,06257% | 7.03125 | 29,63% | 15 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,05414% | 5.46875 | 11,03% | 61 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 5.46875 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 5.46875 | 13,4% | 12 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1992% | 7.03125 | 36,18% | 91 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,1018% | 5.46875 | 4,64% | 60 |
| CELKOVÝ COI: | 2,59431% |