| Nato: | 01-03-2016 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1672925 |
| Microchip: | 380260002535326 |
| Madre: | DE VEGA |
| Padre: | IRON |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,36% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.70 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() IRON- -COI: 20.62% |
![]() COULD- -COI: 20.06% |
![]() NEK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.94% |
![]() Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() NENSYHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() SHIVAHD A ED 0COI: 23.54% |
![]() Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() OLGA- -COI: 16.77% |
Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
|||
Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
||||
![]() ZANA- -COI: 25.23% |
![]() FALCO- -COI: 21.33% |
![]() SAREKHD A -COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() ZIMAHD A -COI: 19.56% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||||
![]() RAMSY PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() LEGRA- -COI: 17.11% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() DE VEGA- -COI: 19.86% |
![]() CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
![]() VEDOR PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() IALAHD A ED 0COI: 19.47% |
![]() Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() ALUDHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| BALTO x ARWEN 2017-11-09 | |||||
| ARIEL ♁ | - | - | - | - | |
| JOSEPHINE ♁ | - | - | - | - | |
| GINEVRA ♁ | - | - | - | - | |
| ANITA ♁ | - | - | - | - | |
| CHESMU ♂ | - | - | - | - | |
| LUCY ♁ | - | - | - | - | |
| BALTO x VELKA PASSO DEL LUPO 2018-05-15 | |||||
| DRAGO ♂ | - | - | - | - | |
| BALTO x ALASKA DEL PARCO NATURALE 2020-12-27 | |||||
| FLY DEL PARCO NATURALE ♂ | - | - | - | - | |
| DALIA DEL PARCO NATURALE ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALTO | 3 | 3 | 9 | 6 (66.67%) | - | - | - | - | - |
| IRON | 4 | 7.75 | 31 | 12 (38.71%) | 16.67% | - | - | - | - |
| COULD | 4 | 5.75 | 23 | 1 (4.35%) | 100% | - | - | - | - |
| NEK PASSO DEL LUPO | 3 | 5.67 | 17 | 5 (29.41%) | 80% | - | 20% | - | - |
| Issar Kollárov dvor | 7 | 5 | 35 | 13 (37.14%) | 92.31% | 7.69% | - | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 15 | 5.93 | 89 | 34 (38.2%) | 67.65% | 17.65% | 11.76% | 2.94% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALTO | 9 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| IRON | 31 | 58.06% | 41.94% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| COULD | 23 | 65.22% | 34.78% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NEK PASSO DEL LUPO | 17 | 52.94% | 47.06% | 11.11% | - | 72 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Issar Kollárov dvor | 35 | 60% | 40% | 9.52% | 7.14% | 65 cm | 63 cm | - | 53.2 | - | - | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 89 | 52.81% | 47.19% | 36.17% | 35.71% | 66.6 cm | 62 cm | 104.6 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,44412% | 9.375 | 18,51% | 30 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | CLOVER | 0,44412% | 9.375 | 18,51% | 91 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| 4 | ♂ 5,5,5 - ♀ 6 | Charon Šedá eminence | 0,33422% | 10.9375 | 17,24% | 120 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,22162% | 9.375 | 16,83% | 38 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,21873% | 9.375 | 15,75% | 14 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Dita Břevnovská stopa CS | 0,10937% | 4.6875 | 15,75% | 14 |
| COI TOTALE: | 2,44643% |