| Nato: | 09-11-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1819655 |
| Microchip: | 380260002943172 |
| Madre: | ARWEN |
| Padre: | BALTO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,8% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.58 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() BALTO- -COI: 21.36% |
![]() IRON- -COI: 20.62% |
![]() COULD- -COI: 20.06% |
![]() NEK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.94% |
Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
NENSYHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() SHIVAHD A ED 0COI: 23.54% |
Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
|||
OLGA- -COI: 16.77% |
||||
![]() ZANA- -COI: 25.23% |
![]() FALCO- -COI: 21.33% |
SAREKHD A -COI: 19.38% |
||
ZIMAHD A -COI: 19.56% |
||||
![]() RAMSY PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() DE VEGA- -COI: 19.86% |
![]() CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
![]() VEDOR PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() IALAHD A ED 0COI: 19.47% |
Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
|||
VEDAHD B -COI: 20.13% |
||||
![]() ALUDHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ARWENHD A ED 0COI: 23.83% |
![]() MIK PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.55% |
![]() Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
Orlík z Rosíkova CS- -COI: 36.77% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() MASHA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() VELKA PASSO DEL LUPO- -COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| ARIEL x VOLK 2019-01-15 | |||||
| WILLY DEL PARCO NATURALE ♂ | - | - | - | - | |
| MAYA DEL PARCO NATURALE ♁ | - | - | - | - | |
| YUMA DEL PARCO NATURALE ♁ | - | - | - | - | |
| WAKI DEL PARCO NATURALE ♁ | - | - | - | - | |
| SETH ALAWA DEL PARCO NATURALE ♂ | - | - | - | - | |
| ARIEL x VOLK 2019-11-29 | |||||
| AXEL DEL PARCO NATURALE ♂ | - | - | - | - | |
| ALASKA DEL PARCO NATURALE ♁ | - | - | - | - | |
| ANABA DEL PARCO NATURALE ♁ | - | - | - | - | |
| ARES DEL PARCO NATURALE ♂ | - | - | - | - | |
| SKY DEL PARCO NATURALE ♁ | HD B | ED 0 | - | - | |
| ARIEL x VOLK 2020-09-27 | |||||
| KISKA DEL PARCO NATURALE ♁ | - | - | - | - | |
| INVERNO DEL PARCO NATURALE ♂ | - | - | - | - | |
| AKELA DEL PARCO NATURALE ♁ | - | - | - | - | |
| THOR DEL PARCO NATURALE ♂ | - | - | - | - | |
| MORFEO DEL PARCO NATURALE ♂ | - | - | - | - | |
| TIFFANY DEL PARCO NATURALE ♁ | HD B | ED 0 | - | - | |
| YUMA DEL PARCO NATURALE ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIEL | 3 | 5.67 | 17 | 2 (11.76%) | - | 100% | - | - | - |
| ARWEN | 2 | 5.5 | 11 | 7 (63.64%) | 14.29% | - | - | - | - |
| VELKA PASSO DEL LUPO | 4 | 4 | 16 | 2 (12.5%) | 100% | - | - | - | - |
| ISKA PASSO DEL LUPO | 6 | 4.67 | 28 | 10 (35.71%) | 70% | 30% | - | - | - |
| FENDY PASSO DEL LUPO | 8 | 4.75 | 38 | 18 (47.37%) | 77.78% | 22.22% | - | - | - |
| GLADIA | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIEL | 17 | 41.18% | 58.82% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARWEN | 11 | 45.45% | 54.55% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| VELKA PASSO DEL LUPO | 16 | 56.25% | 43.75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ISKA PASSO DEL LUPO | 28 | 50% | 50% | 7.14% | 14.29% | 72 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| FENDY PASSO DEL LUPO | 38 | 63.16% | 36.84% | 20.83% | 28.57% | 68.6 cm | 64.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| GLADIA | 6 | 16.67% | 83.33% | - | 20% | - | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Issar Kollárov dvor | 0,95254% | 15.625 | 26,15% | 35 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Grey Wolf z Molu Es | 0,8635% | 12.5 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,5 | CUTT | 0,63457% | 12.5 | 19,76% | 144 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 4,5 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,99927% | 14.0625 | 18,51% | 30 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 4,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 10.9375 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Aron Malý Bysterec | 0,22964% | 6.25 | 21,74% | 22 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Dyk Věrný | 0,10908% | 4.6875 | 18,64% | 48 |
| 7 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,6,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,16621% | 10.9375 | 16,83% | 38 |
| 6 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,16405% | 9.375 | 15,75% | 14 |
| COI TOTALE: | 4,56445% |