| Nato: | 15-05-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO18110260 |
| Microchip: | 380260004923524 |
| Madre: | VELKA PASSO DEL LUPO |
| Padre: | BALTO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,58% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.00 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() BALTO- -COI: 21.36% |
![]() IRON- -COI: 20.62% |
![]() COULD- -COI: 20.06% |
![]() NEK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.94% |
Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
NENSYHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() SHIVAHD A ED 0COI: 23.54% |
Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
|||
OLGA- -COI: 16.77% |
||||
![]() ZANA- -COI: 25.23% |
![]() FALCO- -COI: 21.33% |
SAREKHD A -COI: 19.38% |
||
ZIMAHD A -COI: 19.56% |
||||
![]() RAMSY PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() DE VEGA- -COI: 19.86% |
![]() CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
![]() VEDOR PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() IALAHD A ED 0COI: 19.47% |
Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
|||
VEDAHD B -COI: 20.13% |
||||
![]() ALUDHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() VELKA PASSO DEL LUPO- -COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GLADIAHD B -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| DRAGO x WAKI DEL PARCO NATURALE 2020-11-15 | |||||
| ASLAN DEL PARCO NATURALE ♂ | - | - | - | - | |
| ARES DEL PARCO NATURALE ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DRAGO | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| BALTO | 3 | 3 | 9 | 6 (66.67%) | - | - | - | - | - |
| IRON | 4 | 7.75 | 31 | 12 (38.71%) | 16.67% | - | - | - | - |
| COULD | 4 | 5.75 | 23 | 1 (4.35%) | 100% | - | - | - | - |
| NEK PASSO DEL LUPO | 3 | 5.67 | 17 | 5 (29.41%) | 80% | - | 20% | - | - |
| Issar Kollárov dvor | 7 | 5 | 35 | 13 (37.14%) | 92.31% | 7.69% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DRAGO | 2 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BALTO | 9 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| IRON | 31 | 58.06% | 41.94% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| COULD | 23 | 65.22% | 34.78% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NEK PASSO DEL LUPO | 17 | 52.94% | 47.06% | 11.11% | - | 72 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Issar Kollárov dvor | 35 | 60% | 40% | 9.52% | 7.14% | 65 cm | 63 cm | - | 53.2 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Grey Wolf z Molu Es | 1,727% | 18.75 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Aron Malý Bysterec | 0,45927% | 9.375 | 21,74% | 22 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | CUTT | 0,42305% | 9.375 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,66618% | 10.9375 | 18,51% | 30 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Dyk Věrný | 0,21816% | 7.8125 | 18,64% | 48 |
| 6 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,5 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,49864% | 10.9375 | 16,83% | 38 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| 6 | ♂ 6,6,6,7 - ♀ 5,6 | Charon Šedá eminence | 0,38992% | 10.15625 | 17,24% | 120 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,16405% | 7.8125 | 15,75% | 14 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 5.46875 | 13,4% | 12 |
| COI TOTALE: | 5,38486% |