| Born: | 30-09-2016 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | LO16195185 |
| Microchip: | 380260100385559 |
| Mother: | FORESTA INCANTATA NAMASTE |
| Father: | ROCCO |
| Breeder: | FORESTA INCANTATA |
| Owner: | - |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,11% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.24 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() ROCCO- -COI: 18.77% |
![]() FORESTA INCANTATA CARCHAROTH- -COI: 20.49% |
![]() ARIMMINUM LIKEHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
![]() Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
||||
![]() Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Brita Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() ELVESHD A -COI: 16.26% |
![]() Batt Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|||
Flora Ruskov Dvor CS- -COI: 12.29% |
||||
![]() COSMO DANIEL ELITE EGLE- -COI: 17.53% |
![]() IRISLORISHD A ED 0COI: 21.60% |
Alfa des Mille Vallées- -COI: 13.40% |
||
Unit- -COI: 16.65% |
||||
![]() Ajša ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA NAMASTEHD A ED 0COI: 22.43% |
![]() ARIMMINUM NAMANASLUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA HARADRIMHD A ED 0COI: 19.61% |
![]() NAWATHD A -COI: 19.90% |
![]() ARIMMINUM INAVARREHD B -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Akay Bariho dvůrHD B -COI: 16.13% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Heda z Holické pláně CSHD A -COI: 12.32% |
||||
![]() Goody od ÚhoštěHD A -COI: 15.91% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Dasty Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Cita z Banišťa CS- -COI: 9.86% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|---|---|---|---|---|
| FORESTA INCANTATA UTHER x FORESTA INCANTATA YNGRID 2019-11-23 | |||||
| FORESTA INCANTATA LOTKE LOKI ♂ | - | - | - | - | |
| FORESTA INCANTATA LINDELOS ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | |
| FORESTA INCANTATA LISGARDH ♁ | - | - | - | - | |
| FORESTA INCANTATA LUMIN ♁ | - | - | - | - | |
| FORESTA INCANTATA LEITHIEN ♁ | - | - | - | - | |
| FORESTA INCANTATA LAURELIN ♁ | - | - | - | - | |
| FORESTA INCANTATA LOTHIRIEL ♁ | - | - | - | - | |
| FORESTA INCANTATA UTHER x FORESTA INCANTATA YNGRID 2023-10-23 | |||||
| FORESTA INCANTATA ASTRIX ♂ | - | - | - | - | |
| FORESTA INCANTATA ARCANA ♁ | - | - | - | - | |
| FORESTA INCANTATA ARKENGEMMA ♁ | - | - | - | - | |
| FORESTA INCANTATA ACTARUS ♂ | - | - | - | - | |
| FORESTA INCANTATA ARENDELLE ♂ | - | - | - | - | |
| FORESTA INCANTATA ARTICA ♁ | - | - | - | - | |
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FORESTA INCANTATA UTHER | 2 | 6.5 | 13 | 1 (7.69%) | 100% | - | - | - | - |
| ROCCO | 1 | 4 | 4 | 3 (75%) | - | 33.33% | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA CARCHAROTH | 2 | 3.5 | 7 | 1 (14.29%) | - | - | 100% | - | - |
| ARIMMINUM LIKE | 1 | 4 | 4 | 2 (50%) | 50% | - | 50% | - | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 13 | 6.23 | 81 | 39 (48.15%) | 79.49% | 17.95% | - | - | 2.56% |
| Agar Reolup | 7 | 5.57 | 39 | 12 (30.77%) | 41.67% | 25% | 16.67% | 8.33% | 8.33% |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FORESTA INCANTATA UTHER | 13 | 38.46% | 61.54% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ROCCO | 4 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA CARCHAROTH | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM LIKE | 4 | 75% | 25% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 81 | 44.44% | 55.56% | 22.22% | 20% | 69.1 cm | 63.1 cm | - | - | - | 107.8 | 53.1 | - |
| Agar Reolup | 39 | 41.03% | 58.97% | 31.25% | 17.39% | 68.6 cm | 62.8 cm | - | - | - | 106 | 57 | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Ambra Vlčí naděje | 0,8944% | 12.5 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,5088% | 10.15625 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Cita z Banišťa CS | 0,10729% | 4.6875 | 9,86% | 27 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,6,7 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 7.03125 | 13,4% | 12 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,7 | Atos Heol CS | 0,16082% | 7.8125 | 12,32% | 38 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 7.03125 | 20,17% | 130 |
| COI TOTAL: | 2,66439% |