| Nacido: | 18-11-2016 |
| Sexo: | Macho |
| Registro: | LO1721277 |
| Microchip: | 380260100526223 |
| Madre: | ISHTAR |
| Padre: | BEAVER ISLAND |
| Criador: | LUPI DEL NORD (DOMENIGHINI DANIELE) |
| Propietario: | - |
| Procedencia: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,47% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.07 % Powered by WGI LAB | Selección: |
| Contactos: |
![]() BEAVER ISLANDHD A ED 0COI: 19.73% |
![]() EVAN DEI LUPI DI GUBBIOHD A ED 0COI: 19.79% |
![]() ARIMMINUM BIGWAKANWOLFHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Xezbeth z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.17% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ibona Radov DvorHD A -COI: 19.46% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
|||
Ibona Kysucká hviezdaHD A -COI: 18.45% |
||||
![]() CHARISMAHD A ED 0COI: 19.18% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() ASTRID A'PANTOSCLEHD B -COI: 32.81% |
![]() DIRAN- -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() EVA- -COI: 28.86% |
PASCALHD A -COI: 20.65% |
|||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ISHTARHD A ED BLCOI: 22.23% |
![]() ARIMMINUM WAHOTSHD A ED 1COI: 19.60% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
![]() BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||||
![]() OASIA- -COI: 17.79% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() NORAHD A -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
![]() ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
||
Petra Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() SHARON- -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Bessy Kazanova Stopa- -COI: 18.39% |
| Nombre | HD | ED | DM | DW | Selección |
|---|
| Nombre | Camadas | Σ | Hijos | Prueba HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IBRA LUPI DEL NORD | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BEAVER ISLAND | 3 | 3.67 | 11 | 4 (36.36%) | 50% | - | - | - | - |
| EVAN DEI LUPI DI GUBBIO | 2 | 6 | 12 | 5 (41.67%) | 60% | 20% | - | - | - |
| ARIMMINUM BIGWAKANWOLF | 10 | 4.8 | 48 | 23 (47.92%) | 78.26% | 13.04% | 8.7% | - | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 13 | 6.23 | 81 | 39 (48.15%) | 79.49% | 17.95% | - | - | 2.56% |
| Agar Reolup | 7 | 5.57 | 39 | 12 (30.77%) | 41.67% | 25% | 16.67% | 8.33% | 8.33% |
| Nombre | Hijos | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IBRA LUPI DEL NORD | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BEAVER ISLAND | 11 | 63.64% | 36.36% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EVAN DEI LUPI DI GUBBIO | 12 | 58.33% | 41.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM BIGWAKANWOLF | 48 | 45.83% | 54.17% | - | 3.85% | - | 60 cm | - | - | - | - | - | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 81 | 44.44% | 55.56% | 22.22% | 20% | 69.1 cm | 63.1 cm | - | - | - | 107.8 | 53.1 | - |
| Agar Reolup | 39 | 41.03% | 58.97% | 31.25% | 17.39% | 68.6 cm | 62.8 cm | - | - | - | 106 | 57 | - |
| Count | Generaciones | Nombre | Contribución | % Sangre | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Grey Wolf z Molu Es | 0,8635% | 12.5 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,8944% | 12.5 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,44412% | 9.375 | 18,51% | 17 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | OASIA | 0,86645% | 12.5 | 17,79% | 27 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 4,5 | Amálka od Buližníku CS | 0,7666% | 14.0625 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Ali Reolup | 0,22217% | 7.8125 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5 | Charon Šedá eminence | 0,11141% | 7.8125 | 17,24% | 120 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 8.59375 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 7.03125 | 13,4% | 12 |
| COI TOTAL: | 4,39023% |