| Born: | 25-11-2016 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Alyss de Invernalia |
| Father: | Gaap II z Peronówki |
| Breeder: | del Último Bastión |
| Owner: | - |
| Nation: | ES |
| WOLF BLOOD: | 28.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,18% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.44 % Powered by WGI LAB | Bonitation: |
| Contact: |
![]() Gaap II z PeronówkiHD A ED 0COI: 26.22% |
![]() Divo Spirit of the WolfHD A ED 0COI: 22.28% |
![]() Balrog z PeronowkiHD A -COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Akira Spirit of the Wolf- -COI: 19.90% |
![]() Derek DakmatHD A -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Bengie z UherHD B -COI: 18.84% |
Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
|||
Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
![]() Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Alyss de InvernaliaHD B ED 0COI: 23.89% |
![]() Baruk de NaraíoHD A ED 0COI: 23.37% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Barbu Cha WaawanyankaHD A ED 0COI: 21.11% |
![]() Atewa Bílý měsícHD A -COI: 20.98% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Brenna Šedý chlupHD C -COI: 17.62% |
||||
![]() Aset Voodoo Wolf z PeronówkiHD A -COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Cora de NaraíoHD B ED 0COI: 23.18% |
Ares de NaraíoHD A ED 0COI: 21.91% |
![]() Cairo SotisHD A ED 0COI: 22.13% |
Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
|
Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
||||
![]() Bella Gioia vom DreiburgenblickHD B -COI: 20.04% |
Cirus spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 19.50% |
|||
Ela Zlatá PalzHD A ED 0COI: 19.98% |
||||
![]() Whispering Wolf AbeytuHD A ED 0COI: 23.92% |
![]() Balrog z PeronowkiHD A -COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Iowa vom Westerwälder BergHD A -COI: 19.55% |
Chester Zlatá PalzHD A ED 0COI: 24.63% |
|||
Daschka vom Westerwälder BergHD A ED 0COI: 18.95% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlomagno del Último Bastión | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Gaap II z Peronówki | 6 | 6 | 36 | 30 (83.33%) | 6.67% | 3.33% | - | - | - |
| Divo Spirit of the Wolf | 4 | 6.5 | 26 | 13 (50%) | 30.77% | 7.69% | - | - | - |
| Balrog z Peronowki | 6 | 6.33 | 38 | 17 (44.74%) | 58.82% | 11.76% | 23.53% | 5.88% | - |
| Borko Kollárov dvor | 2 | 4.5 | 9 | 6 (66.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlomagno del Último Bastión | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Gaap II z Peronówki | 36 | 50% | 50% | - | 5.56% | - | 64 cm | - | - | - | 110.9 | 54.7 | 0.6 |
| Divo Spirit of the Wolf | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 8.33% | - | 60 cm | - | - | - | 108.3 | 55 | 0.6 |
| Balrog z Peronowki | 38 | 50% | 50% | 21.05% | - | 69.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Borko Kollárov dvor | 9 | 55.56% | 44.44% | 60% | - | 68 cm | - | 108.7 | 54 | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Balrog z Peronowki | 1,75554% | 18.75 | 19,35% | 38 |
| 4 | ♂ 3,4 - ♀ 5,5 | Jolly z Molu Es | 2,15875% | 25 | 16,29% | 52 |
| 5 | ♂ 4,5 - ♀ 6,6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,16427% | 13.28125 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Cagi od Úhoště | 0,22324% | 6.25 | 18,46% | 46 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,49947% | 10.15625 | 16,59% | 89 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Eda Slňava | 0,12514% | 7.8125 | 29,63% | 15 |
| 9 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,6,7,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,31797% | 12.5 | 31,05% | 95 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 7.03125 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 7.03125 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,05572% | 3.90625 | 16,65% | 20 |
| COI TOTAL: | 5,4109% |