| Nato: | 29-12-2015 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Lucy z Lasów Preczowskich |
| Padre: | Bachus Dar wilka |
| Allevatore: | z Lasów Preczowskich |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | PL |
| WOLF BLOOD: | 28.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,01% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.29 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Bachus Dar wilkaHD A ED 0COI: 20.69% |
![]() Ilmarinen Girios dvasiaHD A -COI: 18.00% |
![]() Cheitan z PeronowkiHD A ED 0COI: 22.66% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Uni od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.09% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Queen od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Lucy z Lasów PreczowskichHD A -COI: 22.37% |
![]() Cassanova SrdcerváčHD A ED 0COI: 21.16% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Anne Lee SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Jadiel z PeronówkiHD A -COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
![]() Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Buster z Lasów Preczowskich | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bachus Dar wilka | 7 | 4.57 | 32 | 27 (84.38%) | 3.7% | - | - | 3.7% | - |
| Ilmarinen Girios dvasia | 4 | 3 | 12 | 1 (8.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Cheitan z Peronowki | 2 | 6 | 12 | 9 (75%) | 66.67% | 22.22% | 11.11% | - | - |
| Dak z Rosíkova | 9 | 5.67 | 51 | 21 (41.18%) | 61.9% | 28.57% | 9.52% | - | - |
| Bux z Krotkovského dvora CS | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Buster z Lasów Preczowskich | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bachus Dar wilka | 32 | 46.88% | 53.13% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ilmarinen Girios dvasia | 12 | 66.67% | 33.33% | 12.5% | - | 67 cm | - | 112.6 | 54.8 | - | - | - | - |
| Cheitan z Peronowki | 12 | 58.33% | 41.67% | 42.86% | 20% | 67.3 cm | 61 cm | 106.7 | 55.2 | - | - | - | - |
| Dak z Rosíkova | 51 | 45.1% | 54.9% | 26.09% | 14.29% | 68 cm | 64.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bux z Krotkovského dvora CS | 5 | 80% | 20% | 50% | - | 68.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Jolly z Molu Es | 0,8635% | 15.625 | 16,29% | 52 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Ali Reolup | 0,44434% | 10.9375 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Agar Reolup | 0,22217% | 7.8125 | 17,11% | 39 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Eda Slňava | 0,25027% | 6.25 | 29,63% | 15 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,7 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 9.375 | 13,4% | 12 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,7 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,32476% | 7.03125 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 4.6875 | 16,59% | 89 |
| 6 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| COI TOTALE: | 2,91361% |