| Nato: | 03-11-2017 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1811208 |
| Microchip: | 380260101004927 |
| Madre: | Gorthan Otsanda Lilly |
| Padre: | BUAKAW POR PRAMUK LUPI SI NASCE |
| Allevatore: | RUNNING WOLF |
| Proprietario: | BILOTTA MICHELE |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,95% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.64 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: | 3357121883 |
![]() BUAKAW POR PRAMUK LUPI SI NASCEHD A ED 0COI: 21.88% |
![]() Haki SrdcerváčHD A ED 0COI: 21.79% |
![]() Belfedor ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Anne Lee SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() E UNA DI MAGGIO ITALIAHD A ED 0COI: 19.90% |
![]() ARIMMINUM STORMHD A ED 0COI: 18.58% |
![]() ARIMMINUM TIMBER WOLFHD A ED 0COI: 16.10% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ISTARKETTYPRYHD A -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Anish Pura GioiaHD A ED 0COI: 23.52% |
![]() Hron Radov dvorHD A -COI: 23.52% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Gioia Zlatá PalzHD A ED 0COI: 29.18% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
||||
![]() Gorthan Otsanda LillyHD B ED 0COI: 20.40% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Morrigan z PeronowkiHD A ED 0COI: 20.85% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LOTHAR JAMAL RICKY'S WOLF | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| BUAKAW POR PRAMUK LUPI SI NASCE | 2 | 7.5 | 15 | 8 (53.33%) | 62.5% | 12.5% | - | - | - |
| Haki Srdcerváč | 7 | 4.57 | 32 | 22 (68.75%) | 59.09% | - | - | - | - |
| Belfedor Arqeva | 2 | 6 | 12 | 8 (66.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Eury z Peronowki | 9 | 5.67 | 51 | 16 (31.37%) | 93.75% | 6.25% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LOTHAR JAMAL RICKY'S WOLF | 2 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BUAKAW POR PRAMUK LUPI SI NASCE | 15 | 33.33% | 66.67% | - | 10% | - | 66 cm | - | - | - | 105 | 56 | 0.6 |
| Haki Srdcerváč | 32 | 46.88% | 53.13% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Belfedor Arqeva | 12 | 66.67% | 33.33% | 62.5% | - | 68 cm | - | 108 | 55 | 0.7 | - | - | - |
| Eury z Peronowki | 51 | 47.06% | 52.94% | 29.17% | 22.22% | 68.4 cm | 61.7 cm | 109.3 | 55 | - | 107.1 | 55.2 | 73.3 |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Hero z Rofa | 0,45585% | 9.375 | 20,48% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 6 | ♂ 7,7,7 - ♀ 4,6,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,3392% | 11.71875 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,5 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,11109% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,05526% | 5.46875 | 14,97% | 28 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 4.6875 | 12,32% | 32 |
| COI TOTALE: | 2,37017% |