| Nato: | 15-01-2019 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1963350 |
| Microchip: | 380260004160505 |
| Madre: | ARIEL |
| Padre: | VOLK |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 31,62% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 70.97 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.07 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() VOLK- -COI: 32.70% |
![]() MIK PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.55% |
![]() Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
Orlík z Rosíkova CS- -COI: 36.77% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() MASHA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() UMA- -COI: 23.01% |
![]() AXEL- -COI: 23.35% |
![]() MIK PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.55% |
Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
|
MASHA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||||
![]() REYA- -COI: 19.59% |
REY- -COI: 23.54% |
|||
POLLY PASSO DEL LUPO- -COI: 22.92% |
||||
![]() VELKA PASSO DEL LUPO- -COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIEL- -COI: 23.80% |
![]() BALTO- -COI: 21.36% |
![]() IRON- -COI: 20.62% |
![]() COULD- -COI: 20.06% |
NEK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.94% |
SHIVAHD A ED 0COI: 23.54% |
||||
![]() ZANA- -COI: 25.23% |
FALCO- -COI: 21.33% |
|||
RAMSY PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
||||
![]() DE VEGA- -COI: 19.86% |
![]() CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
VEDOR PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
IALAHD A ED 0COI: 19.47% |
||||
![]() ALUDHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() ARWENHD A ED 0COI: 23.83% |
![]() MIK PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.55% |
![]() Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() MASHA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() VELKA PASSO DEL LUPO- -COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| WAKI DEL PARCO NATURALE x DRAGO 2020-11-15 | |||||
| ASLAN DEL PARCO NATURALE ♂ | - | - | - | - | |
| ARES DEL PARCO NATURALE ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WAKI DEL PARCO NATURALE | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| ARIEL | 3 | 5.67 | 17 | 2 (11.76%) | - | 100% | - | - | - |
| ARWEN | 2 | 5.5 | 11 | 7 (63.64%) | 14.29% | - | - | - | - |
| VELKA PASSO DEL LUPO | 4 | 4 | 16 | 2 (12.5%) | 100% | - | - | - | - |
| ISKA PASSO DEL LUPO | 6 | 4.67 | 28 | 10 (35.71%) | 70% | 30% | - | - | - |
| FENDY PASSO DEL LUPO | 8 | 4.75 | 38 | 18 (47.37%) | 77.78% | 22.22% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WAKI DEL PARCO NATURALE | 2 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIEL | 17 | 41.18% | 58.82% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARWEN | 11 | 45.45% | 54.55% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| VELKA PASSO DEL LUPO | 16 | 56.25% | 43.75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ISKA PASSO DEL LUPO | 28 | 50% | 50% | 7.14% | 14.29% | 72 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| FENDY PASSO DEL LUPO | 38 | 63.16% | 36.84% | 20.83% | 28.57% | 68.6 cm | 64.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 2,4 - ♀ 3 | MIK PASSO DEL LUPO | 8,13375% | 43.75 | 19,55% | 38 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | VELKA PASSO DEL LUPO | 3,18895% | 25 | 19,76% | 16 |
| 4 | ♂ 3,5 - ♀ 4,6 | Issar Kollárov dvor | 0,59534% | 23.4375 | 26,15% | 35 |
| 7 | ♂ 4,6,6,6 - ♀ 5,6,6 | CUTT | 0,63457% | 17.1875 | 19,76% | 144 |
| 7 | ♂ 4,6,6 - ♀ 5,6,6,7 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,66618% | 16.40625 | 18,51% | 30 |
| 7 | ♂ 4,6,7 - ♀ 5,7,7,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,27749% | 14.0625 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,21587% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 7 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,7,7,7 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,05468% | 8.59375 | 15,75% | 14 |
| 9 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 6,7,7,7,7 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,11081% | 10.15625 | 16,83% | 38 |
| COI TOTALE: | 13,87763% |