| Nato: | 06-12-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1832540 |
| Microchip: | 380260043215467 |
| Madre: | FORESTA INCANTATA NEBULA |
| Padre: | INDIANA PASSO DEL LUPO |
| Allevatore: | FORESTA INCANTATA |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,54% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.34 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() INDIANA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GLADIAHD B -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA NEBULAHD A ED 0COI: 21.18% |
![]() FORESTA INCANTATA NUMENORHD B ED 0COI: 22.43% |
![]() ARIMMINUM NAMANASLUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA HARADRIMHD A ED 0COI: 19.61% |
![]() NAWATHD A -COI: 19.90% |
ARIMMINUM INAVARREHD B -COI: 19.63% |
||
Akay Bariho dvůrHD B -COI: 16.13% |
||||
![]() Goody od ÚhoštěHD A -COI: 15.91% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Dasty Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA IMLANDRIS |
![]() TRISTANHD A ED 0COI: 17.11% |
![]() Bazilišek Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
![]() Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
||||
![]() Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Brita Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FORESTA INCANTATA BLODWIN | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA NEBULA | 1 | 6 | 6 | 5 (83.33%) | 20% | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA IMLANDRIS SIOUXIE LE LOUP |
5 | 7.4 | 37 | 14 (37.84%) | 42.86% | 42.86% | 7.14% | - | 7.14% |
| Bernie z Uher | 4 | 4.25 | 17 | 12 (70.59%) | 66.67% | 8.33% | 25% | - | - |
| Alexis od Joan | 2 | 9.5 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 40% | 40% | - | - |
| Brita Zepeř CS | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | - | 20% | - | 80% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FORESTA INCANTATA BLODWIN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA NEBULA | 6 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA IMLANDRIS SIOUXIE LE LOUP |
37 | 51.35% | 48.65% | 5.26% | - | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Bernie z Uher | 17 | 58.82% | 41.18% | - | 14.29% | - | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alexis od Joan | 19 | 63.16% | 36.84% | 25% | 42.86% | 69 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brita Zepeř CS | 11 | 63.64% | 36.36% | 28.57% | 50% | 68 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 14.0625 | 16,29% | 81 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 5,6,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,8944% | 12.5 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 8.59375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Adon Irpruš | 0,34269% | 7.8125 | 21,06% | 43 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Charon Šedá eminence | 0,44562% | 9.375 | 17,24% | 120 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,7 | Atos Heol CS | 0,21443% | 7.03125 | 12,32% | 38 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 5.46875 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Bety Zepeř CS | 0,16279% | 5.46875 | 13,4% | 12 |
| COI TOTALE: | 2,88031% |