| Nato: | 04-12-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1832541 |
| Microchip: | 380260100101857 |
| Madre: | FORESTA INCANTATA PAIUTE |
| Padre: | SETH |
| Allevatore: | FORESTA INCANTATA |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,06% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.61 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() SETHHD B ED 0COI: 20.45% |
![]() Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
![]() Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
Flit z Rosíkova CS- -COI: 11.03% |
|||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
![]() Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Eta Pohostinstvo CSHD D -COI: 9.98% |
||||
![]() SCHILA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 22.15% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA PAIUTEHD A ED 0COI: 24.72% |
![]() ZARKOHD B ED 0COI: 22.03% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() AYLAYUNAHD A ED 0COI: 20.28% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() HDAANKAHD A ED 0COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
CAMA- -COI: 18.51% |
||||
![]() AMALKATATRAHD A ED 0COI: 22.90% |
![]() ARIMMINUM PRINZDRAKONHD A ED 0COI: 19.00% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ISTARKETTYPRYHD A -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA DYANIHD A ED 0COI: 20.53% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
|||
Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FORESTA INCANTATA ARWIN | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA PAIUTE | 3 | 3.67 | 11 | 8 (72.73%) | 12.5% | - | - | - | - |
| AMALKATATRA | 9 | 5.78 | 52 | 19 (36.54%) | 47.37% | 21.05% | 5.26% | - | - |
| FORESTA INCANTATA DYANI | 3 | 5.33 | 16 | 3 (18.75%) | 100% | - | - | - | - |
| Bernie z Uher | 4 | 4.25 | 17 | 12 (70.59%) | 66.67% | 8.33% | 25% | - | - |
| Alexis od Joan | 2 | 9.5 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 40% | 40% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FORESTA INCANTATA ARWIN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA PAIUTE | 11 | 90.91% | 9.09% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AMALKATATRA | 52 | 44.23% | 55.77% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA DYANI | 16 | 43.75% | 56.25% | - | 11.11% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bernie z Uher | 17 | 58.82% | 41.18% | - | 14.29% | - | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alexis od Joan | 19 | 63.16% | 36.84% | 25% | 42.86% | 69 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 4,6 - ♀ 5,5 | Charon Šedá eminence | 1,11406% | 14.0625 | 17,24% | 120 |
| 6 | ♂ 4,6,7 - ♀ 7,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,32164% | 10.9375 | 12,32% | 32 |
| 5 | ♂ 5,5,7 - ♀ 6,6 | Dina z Banišťa CS | 0,21039% | 10.15625 | 8,72% | 27 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,11081% | 4.6875 | 16,83% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,10937% | 4.6875 | 15,75% | 14 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7 | Aba Vopa CS | 0,05422% | 6.25 | 12,4% | 15 |
| 5 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,05156% | 7.03125 | 6,33% | 62 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7,7 | Atos Heol CS | 0,26804% | 7.03125 | 12,32% | 38 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 7,7,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| COI TOTALE: | 2,47385% |